ZIKO Blog

04-praca w biurze

Poznaj nas

Ziko Apteka jest polską siecią aptek, która od 10 lat dba o zdrowie Pacjentów i ich rodzin w wielu miastach na terenie całego kraju. Nasza działalność opiera się na trosce o dobro Pacjenta, czego odzwierciedlaniem jest motto „Najważniejszy jest Pacjent” towarzyszące nam w codziennej pracy. Obecnie plasujemy się w pierwszej piątce największych sieci aptecznych w Polsce.

Obok aptek prowadzimy wyspecjalizowane punkty dermokosmetyczne Ziko Dermo, oferujące najwyższej jakości kosmetyki apteczne oraz fachowe doradztwo wyspecjalizowanych dermokonsultantek Ziko, dobierających produkty do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dodatkowo od 2009 ZIKO weszło na rynek e-commerce za pośrednictwem strony www.e-ZikoApteka.pl realizujemy sprzedaż wysyłkową leków OTC, wyrobów medycznych i dermokosmetyków.

W Ziko na pierwszym miejscu są pracownicy. W naszych biurach pracuje grono ekspertów, którzy swoją pracą wspierają funkcjonowanie Aptek ZIKO i punktów demokosmetycznych ZIKO Dermo oraz sklepu internetowego e-ZikoApteka.pl. Zaczynaliśmy jako rodzinna, krakowska firma. Dziś jesteśmy już w całej Polsce z ponad tysiącem pracowników. Znaczna część naszego zespołu od początku aktywnie uczestniczy w rozwoju firmy. Do dynamicznie rozrastającej się struktury organizacyjnej dołączają także nowi Pracownicy wnoszący do ZIKO swoją wiedzę, doświadczenie, energię i zaangażowanie. To właśnie oni budują przewagę konkurencyjną ZIKO.

ZIKO to rozpoznawalna marka – gwarant wysokiej jakości usług i najwyższych standardów.

Facebook