ZIKO Blog

01_1-poznaj-nas-580x265

ZIKO Apteka jest polską siecią aptek, która powstała w Krakowie w 2005 roku. Sieć tworzy ponad 150 aptek zlokalizowanych na terenie całego kraju. W wybranych lokalizacjach ich ofertę uzupełniają niezależne punkty dermokosmetyczne – ZIKO Dermo.

Nasza działalność opiera się na trosce o dobro Pacjentów i ich rodzin, czego odzwierciedlaniem jest motto „Najważniejszy jest Pacjent” towarzyszące nam w codziennej pracy. Takie podejście zaowocowało zyskaniem zaufania wielu Pacjentów oraz ich najbliższych. Pozwoliło nam to zbudować silną, pozytywnie odbieraną polską markę. 

Profesjonalna kadra jest wizytówką naszej firmy. Przykładamy dużą staranność w tworzeniu optymalnego środowiska pracy. Pracownicy cenią nas za ciepłą atmosferę, elastyczność oraz możliwość rozwijania się dzięki licznym szkoleniom.

Naszą firmę cechuje poczucie społecznej odpowiedzialności biznesu, dlatego przy współpracy z Fundacją Ziko dla Zdrowia realizujemy liczne działania edukacyjne promujące wiedzę na temat dobrych praktyk w zakresie ochrony zdrowia. 

Chcesz wiedzieć jak pracujemy i co wyróżnia nasze apteki? Możesz dowiedzieć się już teraz – obejrzyj film o ZIKO!

Informacje zawarte w filmie pochodzą z roku 2013.

Facebook