ZIKO Blog

08-580x265

Program stażowy dla studentów

Jeśli studiujesz Farmację – zapraszamy Cię do odbycia sześciomiesięcznej praktyki zawodowej w sieci Aptek ZIKO. Nauczymy Cię wszystkiego, co będzie Ci potrzebne w przyszłej pracy Farmaceuty.

W roku 2016/2017 organizujemy staże we wszystkich naszych aptekach, których adresy znajdziesz tutaj.

Jeśli chcesz razem z nami rozpocząć swoja karierę zawodową w aptece, prześlij nam swoje CV klikając tutaj. Skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na rozmowę z Kierownikiem Apteki, którą wskażesz jako preferowaną do odbycia stażu.

 

Dowiesz się jak w praktyce:

Ponadto:

 

A co o stażu w naszych aptekach mówią studenci?

W aptece spotkałam się z serdecznym przyjęciem oraz chęcią pomocy w realizacji powierzonych mi zadań ze strony mojego opiekuna stażu oraz wszystkich pozostałych pracowników apteki. Atmosfera panująca w aptece oraz wiedza i kompetencja tutejszych pracowników pozwala mi zdobywać doświadczenie potrzebne mi w przyszłości.
     Anna, Warszawa

Cała załoga z panią kierownik na czele cechuje się wysokim profesjonalizmem i dbałością o wykonywany zawód. Plan stażu jest realizowany zgodnie z harmonogramem. Jako przyszły Magister Farmacji czuje się pewnie w wykonywanym zawodzie i bez problemów odnajdę się w samodzielnej pracy po ukończeniu stażu.
     Piotr, Tarnów

Wiele nauczyłam się o pracy z Pacjentami. Są to dla mnie rzeczy nowe, uzupełniające wiedzę nabytą na studiach.
     Monika, Katowice

Mnogość przypadków, z jakimi spotykam się w codziennej pracy za pierwszym stołem, jak również wykonując recepturę apteczną czyni aptekę idealnym miejscem dla każdego stażysty.
     Anna, Warszawa

Facebook