ZIKO Blog

ZIKO wspiera mamy!

29.06 zapraszamy do Rzeszowa (Galeria Rzeszów, poziom +2), al. Piłsudskiego 44, odbędą się warsztaty dla kobiet w ciąży z cyklu „Spotkania z DOBRĄ MAMĄ”.

„BĘDĘ MAMĄ. MACIERZYŃSTWO BEZ LUKRU” to temat przewodni spotkania. Wszystkie przyszłe mamy będą mogły kompleksowo zebrać informacje dotyczące całego okresu ciąży, aż do porodu i pierwszych dni po powrocie do domu z noworodkiem. Ponadto pojawi się wciąż wzbudzający wątpliwości temat szczepień oraz wskazówki jak powrócić do formy po ciąży.

29.06 zapraszamy również do Katowic (Hala Widowiskowo-Sportowa SPODEK, al. Wojciecha Korfantego 35), natomiast 30.06 do Krakowa (Muzeum Lotnictwa Polskiego, al. Jana Pawła II 39) gdzie odbędą się eventy rodzinne z cyklu Świadoma Mama.

Czekamy na rodziców dzieci do 3 lat oraz kobiety w ciąży do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach ze lokalnymi specjalistami. Przy naszym stoisku będzie można skorzystać z fachowej porady dermokosmetycznej dotyczącej pielęgnacji maluszka oraz skóry, ciała przyszłej i młodej mamy. Żadne pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. W programie również zajęcia praktyczne, bezpłatna sesja fotograficzna (1 zdjęcie dla każdego uczestnika) oraz losowanie atrakcyjnych nagród.

Zapraszamy nie tylko mamy!

Zespół Ziko Dermo

Newsletter

Aby otrzymywać informacje o problemach zdrowotnych i materiały informacyjne dotyczące aptek, prosimy podać e-mail:

Szukamy lokali

Nasza sieć dynamicznie się rozwija. Stale szukamy lokali dla nowych aptek.

Zapytaj o współpracę


Skontaktuj się z nami        

Certyfikaty

pkj2016
dobry_pracodawca_2016
gwiazda_jakosci2016
Gazele_2015
diament forbesa 2015_v3
kid_zone_290_123
certfikat

Facebook