Chcesz być na bieżąco z najnowszymi promocjami i rabatami dostępnymi w drogeriach Ziko Dermo i salonach optycznych Ziko Optyk? A może chcesz szybko zlokalizować najbliższy punkt Ziko? Nic prostszego – wystarczy zainstalować aplikację Ziko! 

Korzyści jakie otrzymasz po zainstalowaniu aplikacji Ziko: 

Lokalizator  drogerii Ziko Dermo i salonów optycznych Ziko Optyk
Znajdziesz najbliższą lokalizację i wyznaczysz trasę. Otrzymasz także dostęp do aktualizowanych na bieżąco godzin otwarcia naszych punktów. 

Pełna oferta promocyjna i rabatowa Ziko Dermo.
Przeglądaj gazetki, promocje, rabaty tydzień z marką i sprawdzaj aktualne konkursy. 

NOWOŚĆ
Rejestracja do programu lojalnościowego
Ziko Klub
Zarejestruj się do Ziko Klubu za pośrednictwem aplikacji Ziko. Podaj wymagane dane, utwórz konto i korzystaj ze specjalnych rabatów i promocji dostępnych tylko dla klubowiczów. 

Mobilna karta Ziko Klub i możliwość logowania na indywidualne konto Klubowicza
Jesteś Klubowiczem Ziko Klub? Dzięki aplikacji Ziko swoją Kartę Stałego Klienta Ziko Klub masz zawsze przy sobie. W każdej chwili możesz sprawdzić stan punktów na koncie, przejrzeć aktualny katalog nagród, zweryfikować swoje dane i historię zakupów. 

Porady i inspiracje dotyczące zdrowia i urody
Czytając dostępne w aplikacji artykuły i wpisy blogowe dowiesz się jak zachować zdrowy i piękny wygląd na dłużej. Znajdziesz również porady dotyczące kosmetyków, badań i zdrowego stylu życia. 

Informacje o bezpłatnych badaniach i konsultacjach organizowanych przez Fundację Ziko dla Zdrowia
Sprawdzaj kiedy w Twoim mieście odbywać się będą bezpłatne badania i ciekawe prelekcje na temat zdrowia i urody. Korzystaj z konsultacji kosmetycznych, bezpłatnych badań cery, skóry głowy i włosów, pomiaru BMI, analizy wieku serca, badania kości i spirometrii. 

Bądź na bieżąco! Pobierz i zainstaluj aplikację Ziko już dzisiaj! 

 

 

           

Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy?
Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i pomoże zadbać o Twoją cerę i włosy.

 

Chcesz uzyskać wskazówki związane z zakupem okularów albo informacje dotyczące badania wzroku? Ekspert Ziko Optyk bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

YouTube Ziko Dermo
Instagram Ziko Dermo
ZIKO Blog