Benefity

Ziko Apteka dokłada wszelkich starań aby dbać o zadowolenie i zdrowie swoich pracowników zapewniając im możliwość korzystania z atrakcyjnych benefitów:

 

Ubezpieczenie na życie czyli możliwość wykupienia dla siebie i swojej najbliższej rodziny dodatkowego ubezpieczenia na życie w firmie PZU.

 

Karta sportowa Multisport to program dodatkowych świadczeń z zakresu sportu i rekreacji, który zapewnia naszym pracownikom dostęp do ponad 2000 obiektów sportowych w całej Polsce.

 

Prywatna opieka medyczna dla pracowników oraz ich rodzin to szybszy i łatwiejszy dostęp do specjalistów, szeroki zakres badań, usług czy konsultacji.

 

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej farmaceuty, praca farmaceuty wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Osoba, która sprzedaje lub wytwarza na miejscu leki oraz inne medykamenty, odpowiada pośrednio za zdrowie i życie Pacjentów. Aby zapewnić naszym pracownikom jak największy komfort pracy zostają oni objęci bezpłatnym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

 

Szkolenia specjalistyczne, przygotowane dla  naszych pracowników w celu podnoszenia ich kompetencji i kwalifikacji. Szkolenia obejmują zakres kompetencji miękkich np. komunikacja z Pacjentami, radzenie sobie z trudnymi sytuacjami, które prowadzone są przez Trenerów Wewnętrznych oraz z wiedzy medycznej na temat schorzeń i metod ich leczenia, prowadzone przez lekarzy oraz specjalistów z danej dziedziny.

 

Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy?
Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i pomoże zadbać o Twoją cerę i włosy.