ZIKO Blog

Zadbaj z nami o zdrowie i urodę już
29 marca w Ziko Dermo Rzeszowie!

Już w najbliższy czwartek, 29 marca zapraszamy do Ziko Dermo w Rzeszowie przy al. Piłsudskiego 38 na bezpłatne badania i konsultacje:

BADANIE CERY  – 10:00-17:00
KONSULTACJE KOSMETYCZNE Z MARKĄ PIERE FABRE (producentem takich marek jak: Avene, A-Derma, Ducray, Elancyl, Galenic, Klorane) -> 9:00-17:00
KONSULTACJE KOSMETYCZNE Z DERMOKONSULTANTKĄ ZIKO DERMO -> 10:00-17:00


Również 29 marca przed drogerią Ziko Dermo zostanie ustawiony specjalistyczny bus Fundacji Ziko dla Zdrowia, w którym od 9:00 do 16:00 można będzie wykonać bezpłatną:

SPIROMETRIĘ
ANALIZĘ WIEKU SERCA

Spirometria służy rozpoznaniu i ocenie zaawansowania zaburzeń czynności płuc. Tego typu badanie powinno być wykonywane co najmniej dwa razy w roku przez palaczy, a także osoby, które często kaszlą, mają duszności, czy szybko się męczą. Z kolei oszacowanie tzw. wieku serca odbywa się na podstawie algorytmu opracowanego przez Europejskie Towarzystwo Kardiologiczne. Metoda ta w sposób szybki i bezinwazyjny, na podstawie wywiadu z pacjentem, pomiaru ciśnienia tętniczego krwi, pomiaru masy ciała, współczynnika BMI, procentowej zawartości tkanki tłuszczowej i mięśniowej, pozwala na określenie, przy użyciu specjalnej aplikacji, prawdopodobieństwa wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego.

Wizyta w kardiobusie Fundacji Ziko dla Zdrowia umożliwia pacjentom wykonanie specjalistycznego badania bez konieczności rejestrowania się i długiego oczekiwania na termin wizyty. Ponadto, akcja zwraca uwagę na znaczenie wczesnej diagnostyki, profilaktykę schorzeń kardiologicznych oraz zachęca do dbania o zdrowie.

Każde badanie kończy się wydrukowaniem wyniku, omówieniem go i przy wynikach wątpliwych, zaleceniem konsultacji lekarskiej.

Z powodu ograniczonej ilości miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy na badania w busie Fundacji:
TELEFON (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00): 12 687 57 90,
E-MAIL: kontakt@zikodlazdrowia.org lub NA MIEJSCU.

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami organizowanymi przez Fundację Ziko dla Zdrowia to zapraszamy na www.zikodlazdrowia.org. Możecie również śledzić profil na Facebooku.

Zapytaj Eksperta Ziko Dermo

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj Eksperta Ziko Dermo        

Certyfikaty

pkj2016
dobry_pracodawca_2016
gwiazda_jakosci2016
Gazele_2015
diament forbesa 2015_v3
kid_zone_290_123
certfikat

Facebook