Lierac Phytolastil strażnik twojego ciała przez 9 miesięcy… i nie tylko!

Rozstępów można uniknąć. To obietnica Lierac Phytolastil. Ten kultowy i znany od lat preparat opracowany przez Laboratoria Lierac z sukcesem towarzyszy wielu mamom. Może wkrótce przyda się i Tobie?

Rozstępy nie są wieczne! Formuła LIERAC PHYTOLASTIL, stworzona w 1975 r. na przestrzeni lat dowiodła swojej skuteczności w pogłębionych badaniach naukowych i 12 międzynarodowych testach klinicznych. Zaufanie ginekologów, a nawet samych mam, które nie wahają się go polecać, mówi samo za siebie!

Mój ginekolog uświadomił mi, że aby uniknąć rozstępów, trzeba stosować specjalnie opracowany do tego celu produkt. Polecił mi LIERAC PHYTOLASTIL.
Marie, 25 lat

Rozstępy są spowodowane zachwianiem równowagi hormonalnej w czasie ciąży, a silne rozciąganie skóry dodatkowo pogarsza ich stan. Zapobieganie im? To możliwe z żelem zapobiegającym rozstępom LIERAC PHYTOLASTIL. To najlepszy strażnik twojego ciała w ciąży. Zawarty w jego sercu restrukturyzujący roślinny kompleks skrzyp–przywrotnik–bluszcz stymuluje wytwarzanie włókien podporowych skóry. LIERAC PHYTOLASTIL stosowany regularnie od 3. miesiąca ciąży na brzuch, a także piersi i uda, również narażone na rozstępy, wzmacnia napięcie skóry i stymuluje regenerację naskórka.

*

ZDANIEM EKSPERTA

⇒ Rozstępy i zwiększenie wagi są ze sobą powiązane; warto stosować się do porad ginekologa.

⇒ Każda ciąża jest inna; nawet jeśli podczas pierwszej ciąży nie wystąpiły rozstępy, nie znaczy to, że nie pojawią się podczas kolejnych.

⇒ Jasna, śniada, ciemna… Odcień skóry nie ma znaczenia – ten problem dotyczy wszystkich kobiet!

Po pierwszej ciąży miałam jeszcze rozstępy na skórze, ale dzięki aplikacji koncentratu Lierac Phytolastil dwa razy dziennie, stały się one dużo mniej widoczne.
Amandine, 34 lata

Bez obaw, na istniejące rozstępy również jest sposób. Z pomocą przychodzi koncentrat korygujący rozstępy LIERAC PHYTOLASTIL o wyjątkowo wysokiej zawartości kompleksu skrzyp–przywrotnik–bluszcz. Koncentrat w formie płynu zamkniętego w butelce lub w ampułkach jest przeznaczony do stosowania miejscowego. Preparat wspomaga korektę rozstępów, zmniejszając ich głębokość, szerokość, długość i przywracając równomierny koloryt zdrowej skóry.

Tylko pamiętaj, cudów nie ma! Kluczem do dobrych rezultatów jest regularność. Twój wysiłek zostanie jednak wynagrodzony – LIERAC PHYTOLASTIL okazał się skuteczny w 80% przypadków.

*

3 POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO ZAUFAĆ KURACJI LIERAC PHYTOLASTIL

SKUTECZNOŚĆ potwierdzona klinicznie
78%* ⇒ zapobieganie powstawaniu rozstępów (przy stosowaniu od 3. miesiąca ciąży, aż do 1 miesiąca po porodzie)
80%** ⇒ redukcja istniejących rozstępów (po 5 tygodniach kuracji)

NATURALNOŚĆ roślinny kompleks przeciw rozstępom
99% ⇒ aż do 99% składników pochodzenia naturalnego w formule Phytolastil

BEZPIECZEŃSTWO kobiet w ciąży
45 lat doświadczenia

 

* Badanie kliniczne z udziałem 37 badanych – stosowanie od 3. miesiąca ciąży do 1 miesiąca po porodzie – brak powstania rozstępów – % respondentów
** Badanie kliniczne z udziałem 45 ochotników przez 40 dni – aplikacja koncentratu Phytolastil dwa razy dziennie – ocena kliniczna – % respondentów