Pozbądź się zmarszczek z LIERAC CICA-FILLER

Jak wiemy, nie tylko wiek decyduje o pojawianiu zmarszczek. Styl życia, częsta ekspozycja na promienie słoneczne i zanieczyszczenia, jak również większe lub mniejsze przesuszenie skóry, to czynniki, które mogą powodować przedwczesne pojawianie się zmarszczek.

ZMARSZCZKA – MIKROPĘKNIĘCIE, KTÓRE DOTYKA KAŻDĄ Z NAS

Zmarszczki to pierwsze oznaki starzenia się skóry. Są wynikiem utraty składników wypełniających zarówno skórę właściwą, jak również naskórek. Tkanki stają się cieńsze, pogorszeniu ulegają właściwości mechaniczne skóry, co powoduje powstawanie miejscowych zagłębień przypominających mikropęknięcia. Zmarszczki spowodowane są przez wiele czynników, ale dwoma głównymi są utrata materii i zmiany zachodzące w tkankach skórnych.

Zmarszczki są rzeczywistym i poważnym problemem. Mogą sprawić, że wyraz twarzy będzie smutny, zmęczony lub zdenerwowany, a moi pacjenci szukają sposobów, aby temu zapobiec. Przychodzą do mnie po fachową poradę i konsultację, ponieważ chcą skorygować lub usunąć swoje zmarszczki.
Dr Poignonec doradzała Laboratoriom LIERAC w opracowaniu nowego preparatu LIERAC PRZECIW ZMARSZCZKOM, żeby jak najlepiej zrozumieć oczekiwania kobiet oraz sam proces powstawania zmarszczek.

 

4 RODZAJE ZMARSZCZEK

ZMARSZCZKI MIMICZNE znane również jako zmarszczki mechaniczne, pojawiają się stopniowo na czole, gładziźnie („lwia zmarszczka”) i wokół oczu („kurze łapki”).

ZMARSZCZKI WYNIKAJĄCE Z ODWODNIENIA są to najpłytsze zmarszczki, które też pojawiają się najwcześniej, bo już od trzydziestego roku życia.

ZMARSZCZKI WYNIKAJĄCE ZE ZWIOTCZENIA są bezpośrednio związane z utratą elementów składowych skóry właściwej – kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego – na przestrzeni lat. Pojawiają się w różnych okresach życia, w zależności od predyspozycji genetycznych każdej osoby. Są to tzw. „linie marionetki” lub “kod kreskowy” wokół ust.

ZMARSZCZKI SPOWODOWANE FOTOSTARZENIEM powstają głównie na twarzy, dekolcie i szyi. Długotrwała lub powtarzająca się ekspozycja na słońce przyspiesza powstawanie i intensyfikuje ich widoczność.

 

DWUTOROWE PODEJŚCIE LIERAC: „gojenie” i wypełnianie

Ponieważ zmarszczka przypomina mikropęknięcie, można ją skorygować. Z pomocą przychodzi tu naturalny mechanizm odbudowy skóry – proces gojenia. Naśladując ostatnie dwie fazy procesu gojenia, działamy precyzyjnie na utratę materii, która jest przyczyną powstawania oznak starzenia. Ponadto działanie wypełniające uzupełnia proces gojenia i zapewnia natychmiastowe wygładzenie, a w dłuższej perspektywie pobudza naturalny mechanizm produkcji kwasu hialuronowego.

 

BAKUCHIOL – SKŁADNIK ODBUDOWUJĄCY GĘSTOŚĆ SKÓRY

Bakuchiol to składnik aktywny o działaniu analogicznym do retinolu, wykazujący niezwykle wysoką efektywność z jednoczesnym brakiem skutków ubocznych takich jak podrażnienia. Jest w 100% naturalnego pochodzenia. To wyciąg z nasion rośliny ajurwedyjskiej o nazwie Psoralea corylifolia. Wykazuje się ogromną skutecznością w pobudzaniu syntezy kolagenu, odbudowując gęstość skóry.

Retinol jest wiodącym składnikiem, który dowiódł swojej skuteczności w redukcji zmarszczek. Niestety cząsteczka ta silnie podrażnia skórę, w związku z czym jest bardzo rzadko przepisywana przez chirurgów plastycznych. Tak potężna alternatywa jest dla mnie oczywiście interesująca.
Dr SYLVIE POIGNONEC, chirurg plastyczny

 

LIERAC CICA-FILLER

LIERAC CICA-FILLER – PRZECIWZMARSZCZKOWE SERUM REGENERACYJNE

30-dniowa kuracja o wycelowanym działaniu przeciwzmarszczkowym, która naśladuje mechanizmy gojenia tkankowego. Oparta na składnikach nowej generacji – stymulującym syntezę kolagenu Bakuchiolu, wypełniającym koncentracie Hyalu-3 i regeneracyjnym kompleksie skrzyp-przywrotnik-bluszcz.

DLA KOGO?

Dla wszystkich kobiet od 30. roku życia, które poszukują skutecznego preparatu przeciwzmarszczkowego o precyzyjnie wycelowanym działaniu i optymalnej tolerancji. Rekomendowany  również w celu zapobiegania i korygowania wszystkich rodzajów zmarszczek, a także jako kuracja po zabiegach.

 

FORMUŁA O WYSOKIEJ SKUTECZNOŚCI

NOWA GENERACJA składników aktywnych – stymulujący syntezę kolagenu Bakuchiol, wypełniający koncentrat Hyalu-3 i regeneracyjny kompleks skrzyp – przywrotnik – bluszcz, które wygładzają zmarszczki, naśladując mechanizmy gojenia tkankowego.

 

AKTYWNA KONSYSTENCJA

Serum o konsystencji płynnego żelu szybko wchłania się w skórę, pozostawiając ją gładką i dając natychmiastowy efekt napięcia. Wygładza i redukuje zmarszczki, nie powodując dyskomfortu. Zapach z nutką jaśminu, zielonego jabłka, drzewa różanego i akordem ozonowym daje uczucie świeżości.

 

KIEDY I JAK?

Przeciwzmarszczkowe serum regeneracyjne Cica-Filler rekomendowany jest do stosowania jako 30-dniowa kuracja, która może być powtórzona dla uzyskania optymalnej skuteczności. Nowa generacja ampułek zapewnia precyzyjne dozowanie, higienę i wygodę w użyciu. Każda ampułka o pojemności 10 ml wystarcza na 10 dni kuracji. Wystarczy przełamać ampułkę i nacisnąć na tłok, aby wydobyć kilka kropel preparatu. Stosuj rano i wieczorem, najpierw bezpośrednio na zmarszczki, a następnie na całą skórę twarzy, przed nałożeniem kremu lub krem-żelu LIERAC CICA-FILLER.

 

 

LIERAC CICA-FILLER PRZECIWZMARSZCZKOWY ŻEL–KREM REGENERACYJNY
dla skóry normalnej i mieszanej

Codzienna korekta zmarszczek i efekt matujący. Wypełnia, ujędrnia, wygładza i nawilża dzięki nowej generacji składnikom aktywnym wzbogaconym o naturalny składnik oczyszczający i zwężający  pory oraz pudry soft focus, dające efekt natychmiastowego wygładzenia i przywracające blask.

 

 

LIERAC CICA-FILLER PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM REGENERACYJNY
dla skóry normalnej i suchej

Codzienna korekta zmarszczek i pełen komfort skóry. Wypełnia, ujędrnia, wygładza i nawilża dzięki nowej generacji składnikom aktywnym wzbogaconym o naturalne prolipidy intensywnie odżywiające skórę oraz pudry soft focus, dające efekt natychmiastowego wygładzenia i przywracające blask.

 

*Badanie kliniczne na 30 ochotnikach przez 7 dni – aplikacja 2 razy dziennie – pomiar instrumentalny – długość zmarszczek.