Soczewki relaksacyjne – ulga dla zmęczonych oczu

Czy komputer lub tablet i telefon jest Twoim głównym narzędziem pracy? Jeśli tak, to relaksacyjne soczewki pozwolą uwolnić oczy od zmęczenia, przyniosą ulgę, zmniejszą podrażnienie oczu i zapewnią lepszy komfort widzenia.

Soczewki relaksacyjne posiadają specjalną konstrukcję, która poprzez odciążenie wysiłku akomodacyjnego wspiera oczy w patrzeniu bez ich obciążania. Polega to na tym, iż w dolnej części soczewka posiada nieco inną moc, dzięki czemu patrząc z bliska oko się tak nie męczy.

Soczewki relaksacyjne wspomagają naturalną akomodację oka, dzięki czemu chronią oczy i przedłużają ich młodość. Dzięki nim widzimy czyste i ostre obrazy. W efekcie po kilku godzinach wpatrywania się w monitor oczy są wypoczęte i mają moc! Nie pieką. Nie szczypią. Nie są zaczerwienione. Stajesz się bardziej spokojny i zrelaksowany. Nie czujesz bólu pleców i karku. Nie męczy Cię już ból głowy. Masz więcej energii i witalności. Jesteś skupiony i skoncentrowany, zatem szybciej wykonujesz każde zadanie. Kiedy zastosujesz soczewki relaksacyjne bardzo szybko poczujesz różnicę. Zapomnisz o przykrych dolegliwościach, wynikających z długich godzin spędzonych przed komputerem, a zaczniesz czerpać większą satysfakcję z życia, bo za skuteczną ochronę Twoje oczy odwdzięczą się krystalicznie czystym obrazem i świetnym samopoczuciem.

Soczewki relaksacyjne przeznaczone są dla każdego, kto nosi okulary, czyta w nich, pracuje przy komputerze, tablecie, często korzysta z telefonu.

W  salonach Ziko Optyk proponujemy:

– soczewki PULSEO z powłoką antyrefleksyjną Blue Max UV o różnej mocy dodatku akomodacyjnego (0,3; 0,6; 0,9)
– soczewki EYEZEN z powłokami antyreflaeksyjnymi: Crizal Prevencia, Crizal Sapphire UV o różnej mocy dodatku akomodacyjnego (0,4; 0,6; 0,85; 1,1)

Zapraszamy do skorzystania z oferty Ziko Optyk.