Szlifiernia w salonach optycznych Ziko Optyk

Obecnie wiele Salonów Optycznych pomimo olbrzymiej wiedzy pozbywa się wewnętrznej szlifierni ze swoich salonów bądź w ogóle nie rozważa ich budowania na własne potrzeby. Wszelkie prace wykonują dla nich firmy zewnętrzne na przykład producenci bądź dystrybutorzy soczewek okularowych. Wielu optyków ubolewa nad tym trendem, ponieważ tak na prawdę praca Optyka zaczyna się w szlifierni, gdzie wiedza i teoria ma największe przełożenie na praktykę. Technik Optyk jest to specjalista zdrowia zajmujący się doborem, wykonaniem oraz serwisem pomocy optycznych – czyli m.in. okularów korekcyjnych. Jest to również osoba posiadająca szeroką wiedzę na temat optyki, fizyki oraz samego narządu wzroku.

Ziko Optyk w swojej strategii bycia liderem w kompleksowej obsłudze Pacjenta posiada własną, centralną szlifiernię w salonie przy ul. Grażyny 4, CH ATUT. Pozwala to znacznie skrócić czas oczekiwania Klientów na gotowe okulary a także jesteśmy w stanie kontrolować jakość wydawanych okularów na każdym etapie ich produkcji. Profesjonalny automat szlifierski jak i szeroka gama narzędzi jakie znajdują się na wyposażeniu naszej Szlifierni Optycznej, pozwala nam dokonywać napraw niemal każdego rodzaju okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych – co daje naszym Klientom pełne bezpieczeństwo zakupu i świadczonego serwisu pozakupowego. Nasz warsztat ciągle doposażamy w najnowsze rozwiązania jakie oferują na rynku producenci, co pozwala stale rozwijać ofertę skierowaną do Klientów Ziko Optyk.

Nasza Szlifiernia posiada własny magazyn soczewek korekcyjnych z antyrefleksem w szerokim zakresie mocy i różnych stopniach redukcji grubości. Klienci zyskują szybszy czas realizacji zamówienia na okulary w porównaniu do wielu innych placówek optycznych. Dodatkowo wyróżnia nas atrakcyjna cena oferowanych soczewek jak i brak dodatkowych opłat za usługę „express”.

Do tego możemy pochwalić się, że współpracujemy z dyplomowanymi Technikami mającymi wieloletnie doświadczenie jak i szeroką wiedzę z zakresu optyki okularowej. Kadra ta na bieżąco poszerza swoją wiedzę z zakresu optyki oraz najnowszych trendów, uczestnicząc w szkoleniach praktycznych jak i teoretycznych. Regularnie zdobywana wiedza i poszerzanie umiejętności zapewniają profesjonalne podejście do każdego Klienta i każdej wykonanej pary okularów.