05-warto dolaczyc-580x265

Dlaczego warto do nas dołączyć

Zależy nam na zatrudnianiu profesjonalistów, dlatego staramy się, aby nasza oferta była dla Ciebie atrakcyjna. Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na:

Stabilne zatrudnienie

W ZIKO pracują osoby, które są zatrudnione od początku istnienia firmy. Swoim zaangażowaniem i codzienną pracą przyczyniły się do jej budowy i rozwoju. Właśnie dzięki temu, stabilność zatrudnienia w ZIKO to dużo więcej niż tylko umowa o pracę. Jesteśmy firmą otwartą na potrzeby pracowników, gwarantujemy zatrudnienie po urlopach macierzyńskich na tych samych stanowiskach.

Rozwój

Zauważamy i doceniamy potencjał oraz zaangażowanie naszych Pracowników, dlatego jeśli tylko istnieje taka możliwość, oferujemy im możliwość awansu na stanowiska kierownicze oraz zapraszamy do udziału w rekrutacjach wewnętrznych na pozostałe stanowiska w strukturze firmy.

Rozwój zawodowy to także zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności. Zapewniamy szeroki wachlarz szkoleń. Każda nowa osoba przechodzi szkolenia wdrożeniowe, mające na celu przygotowanie jej do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków. Prowadzimy także autorskie programy szkoleniowe dedykowane pracownikom aptek i odpowiadające ich potrzebom szkoleniowym.

Konkurencyjne wynagrodzenie

Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie. Na wybranych stanowiskach mają oni możliwość otrzymywania premii uzależnionej od wyników ich pracy.

Benefity pozapłacowe

Pracownicy ZIKO objęci są dodatkową opieką medyczną. Dodatkowo, zainteresowane osoby mogą skorzystać z dofinansowania do zakupu karnetu sportowego dla siebie oraz wskazanych osób. Każdy Pracownik ma także możliwość skorzystania z preferencyjnej oferty ubezpieczenia na życie i od nieszczęśliwego wypadku.

Praktyki i staże

We współpracy z uczelniami, oferujemy program stażowy dla Magistrów Farmacji. Więcej na ten temat można przeczytać w zakładce Program Stażowy.