05-warto dolaczyc-580x265

Dlaczego warto do nas dołączyć

Zależy nam na zatrudnianiu profesjonalistów, dlatego staramy się, aby nasza oferta była dla Ciebie atrakcyjna. Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na:

Stabilne zatrudnienie
W ZIKO pracują osoby, które są zatrudnione od początku istnienia firmy. Swoim zaangażowaniem i codzienną pracą przyczyniły się do jej budowy i rozwoju. Właśnie dzięki temu stabilność zatrudnienia w ZIKO to dużo więcej niż tylko umowa o pracę.

Konkurencyjne wynagrodzenie
Naszym pracownik oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie. Na wybranych stanowiskach Pracownicy mają możliwość otrzymywania premii uzależnionej od wyników ich pracy.

Jakość i standardy
ZIKO to wysoki poziom pracy, który przekłada się na jakość
świadczonych usług naszym Pacjentom i ich rodzinom. Dbamy o pracę według wspólnie wypracowanych standardów, które stoją na straży zachowania najwyższej  jakości obsługi.

Rozwój
Zauważamy i doceniamy potencjał oraz zaangażowanie naszych pracowników, dlatego w miarę możliwości oferujemy im możliwość awansu na stanowiska kierownicze oraz zapraszamy do udziału w rekrutacjach wewnętrznych na pozostałe stanowiska w strukturze firmy.
Rozwój zawodowy to także zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności. Naszym Pracownikom oferujemy szeroki wachlarz szkoleń. Każdy nowy Pracownik przechodzi szkolenia wdrożeniowe mające na celu przygotowanie go do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków. Dodatkowo organizujemy szkolenia operacyjne dostarczające Pracownikom wiedzę o standardach sieci ZIKO. Prowadzimy także autorskie programy szkoleniowe dedykowane Pracownikom Aptek i odpowiadające ich potrzebom szkoleniowym. Dokładamy wszelkich starań, aby wiedza i umiejętności zdobywane w trackie szkoleń mogły być wykorzystywane w codziennej pracy.

Praktyki i staże
We współpracy z uczelniami w Polsce, oferujemy program stażowy dla Magistrów Farmacji i Techników Farmacji. Więcej na ten temat można przeczytać w zakładce Program Stażowy.

Benefity
Pracownicy ZIKO objęci są dodatkową opieką medyczną, dzięki czemu mogą korzystać z bardzo dobrze wyposażonych placówek, które zatrudniają doświadczony personel medyczny.
Dodatkowo osoby zainteresowane mogą skorzystać z dofinansowania do zakupu karty Multisport umożliwiającej korzystanie z kilku tysięcy obiektów sportowych na terenie całego kraju. Każdy może wybrać odpowiedni rodzaj karnetu dopasowany do indywidualnych potrzeb. Karnety sportowe można zamawiać także dla osób towarzyszących i dzieci.
Każdy Pracownik ma możliwość skorzystania z preferencyjnej oferty ubezpieczenia na życie i od nieszczęśliwego wypadku.