ZIKO Blog

Dermokosmetyki Ducary

 

 

DUCRAY to marka chętnie polecana przez dermatologów. Ze względu na swoje szerokie portfolio może zapewnić kompletną pielęgnację całego ciała oraz włosów i skóry głowy. Wysoka tolerancja produktów jest nieustannie oceniana na całym świecie i pozwala cieszyć się z ich działania wielu naszym konsumentom. Składniki aktywne produktów DUCRAY są selekcjonowane przy współpracy naukowców, na podstawie głębokich analiz fizjologicznych i biologicznych mechanizmów ich działania. Poszczególne produkty znajdują swoje zastosowanie zarówno u dzieci jak i dorosłych, a ich niezwykłe działanie poprawia jakość codziennego życia pacjentów.

 

Ziko Ekspert

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasi Ziko Eksperci bezpłatnie udzielą Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj ekspertów Ziko        

O Nas

Założona w Krakowie w 2004 roku marka ZIKO skupia obecnie pod sobą sieć aptek ZIKO Apteka oraz punkty dermokosmetyczne ZIKO Dermo, a także aptekę internetową e-ZikoApteka.pl

 

Opowieść o ZIKO        

Certyfikaty

pkj2016
dobry_pracodawca_2016
gwiazda_jakosci2016
Gazele_2015
diament forbesa 2015_v3
kid_zone_290_123
certfikat

Facebook