Ziko Apteka to polska sieć aptek, która stale rozwija się na rynku farmaceutycznym. Naszą działalność opieramy na trosce o dobro Pacjenta, dlatego stawiamy na wykwalifikowany i kompetentny zespół Pracowników w każdej naszej aptece.


KOGO ZATRUDNIAMY?

KIEROWNIK APTEKI

Odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie apteki. Dba o swój zespół apteczny i atmosferę w nim panującą a jego najważniejszym zadaniem jest troska o dobro Pacjentów.

MAGISTER FARMACJI

Odpowiada za budowanie trwałych relacji z Pacjentami. Udziela informacji dotyczących działania i dawkowania sprzedawanych produktów, retaksuje recepty, monitoruje stany magazynowe apteki oraz wspiera Kierownika Apteki w pracach biurowych.

TECHNIK FARMACJI

Odpowiada za budowanie trwałych relacji z Pacjentami. Udziela informacji dotyczących działania i dawkowania sprzedawanych produktów, sporządza leki recepturowe, monitoruje stany magazynowe oraz przyjmuje zamówienia.

TECHNIK FARMACJI STAŻYSTA

Poznaje standardy pracy w zawodzie farmaceuty, utrwala wiedzę teoretyczną oraz zdobywa umiejętności niezbędne do profesjonalnej obsługi pacjentów i samodzielnej realizacji zadań.

POMOC APTECZNA

Odpowiada za prawidłowe przyjęcie dostaw, potwierdza jej zgodność z zamówieniem oraz prawidłowe rozmieszczenie asortymentu w aptece. Dodatkowo przygotowuje zwroty towarowe, prowadzi magazyn oraz dba o czystość w aptece.


BENEFITY

Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

Atmosfera oparta na współpracy

Atrakcyjne wynagrodzenie

Motywujący system premiowy

 

Premia za polecanie przyjaciół

Szkolenia
e-learningowe

Ubezpieczenie na życie

Prywatna opieka medyczna

Karta sportowa

Ubezpieczenie OC farmaceuty

Bezpieczne warunki pracy


REKRUTACJA KROK PO KROKU

 

Przeczytaj nasze ogłoszenia rekrutacyjne i wybierz to, które jest zgodne z Twoimi kwalifikacjami oraz oczekiwaniami. 

Prześlij nam swoje CV w odpowiedzi na interesującą Cię ofertę pracy. Kliknij przycisk “Aplikuj” na wybranej ofercie pracy, odpowiedz na kilka pytań, zapoznaj się z klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i gotowe. 

Jeśli spełniasz nasze oczekiwania i pozytywnie przeszedłeś etap selekcji CV, zaprosimy Cię na spotkanie. W trakcie rozmowy telefonicznej ustalamy z Tobą termin i miejsce spotkania.  

Na pierwszym spotkaniu rekrutacyjnym z osobą z Działu Personalnego będziesz miał okazję zaprezentować swoją osobę oraz dowiedzieć się jak wygląda praca w Ziko.   

Drugie spotkanie odbywa się już w wybranej aptece, która docelowo miałaby stać się Twoim miejscem pracy. Celem tego spotkania jest bliższe zapoznanie się z pracą w danym miejscu. 

W ostatnim kroku naszej rekrutacji przekazujemy Ci informację zwrotną, niezależnie od podjętej przez nas decyzji w sprawie zatrudnienia. Jeśli to właśnie Ty zostałeś wybrany, złożymy Ci ofertę pracy i ustalimy warunki zatrudnienia.  


PORADNIK REKRUTACYJNY

Otrzymałeś od nas zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne i zastanawiasz się czego spodziewać się na rozmowie, jakie mogą paść pytania, a przede wszystkie jak się przygotować, aby dobrze wypaść? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, które pozwolą Ci poczuć się pewniej tego dnia. Oto one: 


FAQ

Każdy z naszego zespołu prowadzi jednocześnie kilka procesów rekrutacyjnych, dlatego może zdarzyć się, że na kontakt z naszej strony będziesz musiał poczekać kilka dni. Staramy się w miarę naszych możliwości kontaktować w miarę szybko z kandydatami, którzy przesłali do nas swoją aplikację. W ogłoszeniach zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie w wybranymi osobami, ze względu na fizyczną trudność odpowiedzi na każde przesłane CV.

Jeśli ubiegasz się o pracę w naszej Centrali, na spotkanie zaprosimy Cię właśnie do naszego biura głównego w Krakowie.

Pierwsze spotkanie rekrutacyjne to rozmowa kandydatów z pracownikiem Działu Personalnego. Zostaniesz poproszony o przybliżenie Twojego doświadczenia, wymaganych umiejętności, określenia Twojej motywacji czy oczekiwań. Na drugim spotkaniu poznasz Kierownika Działu, czyli Twojego ewentualnego przyszłego przełożonego. Możesz również zostać poproszony o wykonanie kilku zadań, o których zostaniesz poinformowany przed spotkaniem.

W zależności od stanowiska zestaw przygotowanych pytań jest różny, dopasowany do umiejętności i kompetencji, które chcemy zweryfikować. Na pewno możesz spodziewać się pytania o Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, zajmowane stanowiska i zakres obowiązków.

  


KONTAKT

Masz dodatkowe pytania dotyczące procesu rekrutacji?
Zadzwoń pod numer 502 512 040 lub 502 243 836 albo wyślij maila na adres rekrutacja@ziko.pl

 

 

 

YouTube Ziko Dermo
Instagram Ziko Dermo
ZIKO Blog
ZIKO Optyk Blog