Praca w aptece

ZIKO Apteka to polska sieć aptek, która stale rozwija się na rynku farmaceutycznym. Naszą działalność opieramy na trosce o dobro Pacjenta, dlatego stawiamy na wykwalifikowany i kompetentny zespół Pracowników w każdej naszej aptece.

KOGO ZATRUDNIAMY?

KIEROWNIK APTEKI

MAGISTER FARMACJI

TECHNIK FARMACEUTYCZNY

Odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie apteki. Dba o swój zespół apteczny i atmosferę w nim panującą a jego najważniejszym zadaniem jest troska o dobro Pacjentów.

Odpowiada za budowanie trwałych relacji z Pacjentami. Udziela informacji dotyczących działania i dawkowania sprzedawanych produktów, retaksuje recepty, monitoruje stany magazynowe apteki oraz wspiera Kierownika Apteki w pracach biurowych.

Odpowiada za budowanie trwałych relacji z Pacjentami. Udziela informacji dotyczących działania i dawkowania sprzedawanych produktów, sporządza leki recepturowe, monitoruje stany magazynowe oraz przyjmuje zamówienia.

TECHNIK FARMACEUTYCZNY STAŻYSTA

POMOC APTECZNA

Poznaje standardy pracy w zawodzie farmaceuty, utrwala wiedzę teoretyczną oraz zdobywa umiejętności niezbędne do profesjonalnej obsługi pacjentów i samodzielnej realizacji zadań.

Odpowiada za prawidłowe przyjęcie dostaw, potwierdza jej zgodność z zamówieniem oraz prawidłowe rozmieszczenie asortymentu w aptece. Dodatkowo przygotowuje zwroty towarowe, prowadzi magazyn oraz dba o czystość w aptece.

FAQ

Przesyłam CV, kiedy mogę liczyć na odpowiedź?

Każdy z naszego zespołu prowadzi jednocześnie kilka procesów rekrutacyjnych, dlatego może zdarzyć się, że na kontakt z naszej strony będziesz musiał poczekać kilka dni. Staramy się w miarę naszych możliwości kontaktować szybko z kandydatami, którzy przesłali do nas swoją aplikację. W ogłoszeniach zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie w wybranymi osobami, ze względu na fizyczną trudność odpowiedzi na każde przesłane CV.

Gdzie odbywają się spotkania rekrutacyjne?

Jeśli ubiegasz się o pracę w naszej Centrali, na spotkanie zaprosimy Cię właśnie do naszego biura głównego w Krakowie.

Spotkanie rekrutacyjne w Centrali - czego mogę się spodziewać?

Pierwsze spotkanie rekrutacyjne to rozmowa kandydatów z pracownikiem Działu Personalnego. Zostaniesz poproszony o przybliżenie Twojego doświadczenia, wymaganych umiejętności, określenia Twojej motywacji czy oczekiwań. Na drugim spotkaniu poznasz Kierownika Działu, czyli Twojego ewentualnego przyszłego przełożonego. Możesz również zostać poproszony o wykonanie kilku zadań, o których zostaniesz poinformowany przed spotkaniem.

Jakie pytania zadają rekruterzy?

W zależności od stanowiska zestaw przygotowanych pytań jest różny, dopasowany do umiejętności i kompetencji, które chcemy zweryfikować. Na pewno możesz spodziewać się pytania o Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, zajmowane stanowiska i zakres obowiązków.

Ziko LinkedIn
Ziko Optyk LinkedIn