Program stażowy dla studentów Farmacji

Jeśli studiujesz Farmację – zapraszamy Cię do odbycia sześciomiesięcznej praktyki zawodowej w jednej z naszych aptek, których adresy znajdziesz tutajNauczymy Cię wszystkiego, co będzie Ci potrzebne w przyszłej pracy Farmaceuty. 

Jeśli chcesz razem z nami rozpocząć swoja karierę zawodową w aptece, prześlij nam swoje CV klikając tutaj. Skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na rozmowę z Kierownikiem Apteki, którą wskażesz jako preferowaną do odbycia stażu. 

W trackie stażu dowiesz się jak w praktyce: 

  • udzielać fachowych informacji o produktach leczniczych
  • realizować recepty zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • sporządzać leki recepturowe
  • profesjonalnie komunikować się z Pacjentem

Ponadto:

  • otrzymasz wsparcie opiekuna stażu oraz całego zespołu apteki
  • zdobędziesz wiedzę dotyczącą prawnych, etycznych i administracyjnych aspektów pracy farmaceuty
  • umożliwimy Ci uczestnictwo w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach farmaceutycznych
  • najlepszym zaproponujemy pracę w naszych aptekach

 

A co o stażu w naszych aptekach mówią studenci? 

W aptece spotkałam się z serdecznym przyjęciem oraz chęcią pomocy w realizacji powierzonych mi zadań ze strony mojego opiekuna stażu oraz wszystkich pozostałych pracowników apteki. Atmosfera panująca w aptece oraz wiedza i kompetencja tutejszych pracowników pozwala mi zdobywać doświadczenie potrzebne mi w przyszłości.
     Anna, Warszawa 

Cała załoga z panią kierownik na czele cechuje się wysokim profesjonalizmem i dbałością o wykonywany zawód. Plan stażu jest realizowany zgodnie z harmonogramem. Jako przyszły Magister Farmacji czuje się pewnie w wykonywanym zawodzie i bez problemów odnajdę się w samodzielnej pracy po ukończeniu stażu.
     Piotr, Tarnów 

Wiele nauczyłam się o pracy z Pacjentami. Są to dla mnie rzeczy nowe, uzupełniające wiedzę nabytą na studiach.
     Monika, Katowice 

Mnogość przypadków, z jakimi spotykam się w codziennej pracy za pierwszym stołem, jak również wykonując recepturę apteczną czyni aptekę idealnym miejscem dla każdego stażysty.
     Anna, Warszawa 

Polecam staż w Aptece Ziko, ponieważ można się tu sporo nauczyć. Rozbudowana receptura pozwala na obycie się z wykonywaniem leków recepturowych, a możliwość kontaktu z pacjentem przy pierwszym stole pozwala poczuć się pewnie przed rozpoczęciem późniejszej pracy jako Magister Farmacji. Zespół zawsze służył mi pomocą, również w innych kwestiach niż te wyżej wymienione, co pozwoliło uzyskać umiejętności wyszczególnione w programie 6-miesięcznej praktyki.
     Natalia, Kraków 

 

Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy?
Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i pomoże zadbać o Twoją cerę i włosy.