Kogo zatrudniamy

05-praca-w-biurze-580-265

Kogo zatrudniamy

Zapewnia właściwe funkcjonowanie zaplecza administracyjnego firmy oraz tworzenie i nadzór nad przestrzeganiem odpowiednich procedur w tym zakresie. Odpowiada za zarządzanie recepcją, zapleczem biurowym oraz obsługą asystencką Zarządu firmy. Zapewnia odpowiedni obieg dokumentacji firmy i zabezpiecza kwestie prawne.
Tworzą pracownicy aptek ZIKO i punktów dermokosmetycznych. Odpowiadają oni za profesjonalną i rzetelną obsługę Pacjentów, sprzedaż leków, suplementów i dermokosmetyków.

Zajmuje się infrastrukturą informatyczną oraz zapewnia bieżące wsparcie dla wszystkich użytkowników. Ponadto Pracownicy tego działu wdrażają nowe systemy oprogramowania oraz wspierają inne działy w zakresie usprawniania pracy.

Odpowiada za prowadzenie kompleksowej dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników, wydawanie wszelkich zaświadczeń oraz prawidłowe i terminowe rozliczanie wynagrodzeń. Nieodłącznym elementem pracy Działu Kadr i Płac jest dostarczanie informacji w postaci oficjalnych pism, sprawozdań i deklaracji sporządzanych dla instytucji publicznych (ZUS, GUS, PFRON, Urząd Skarbowy).

Dba o terminową realizację wszystkich płatności w firmie oraz sporządzanie sprawozdań finansowych. W ramach tego działu prowadzona jest analiza kosztów oraz przygotowanie różnego rodzaju prognoz.

Jest odpowiedzialny za zapewnienie ciągłości dostaw do punktów sprzedaży, optymalnej ilości towarów na magazynach oraz kontrolę ilości zapasu na magazynach. Pracownicy tego działu aktywnie współpracują z aptekami i dostawcami w obszarach operacyjnych.

Zajmuje się promowaniem marki ZIKO oraz budowaniem jej wizerunku. Nakreśla kierunki akcji i kampanii reklamowych organizuje je oraz koordynuje ich przebieg. Odpowiada za całokształt relacji z pacjentami oraz szuka innowacji, które miło ich zaskoczą.
Odpowiada za budowanie oraz realizację polityki personalnej, na którą składa się m.in. employer branding, rekrutacja, adaptacja nowych pracowników, motywowanie, szkolenia i rozwój pracowników. Pracownicy tego działu dbają aby ZIKO tworzył zespół kompetentnych, zaangażowanych i lojalnych pracowników.

Odpowiada za monitorowanie realizacji strategii handlowej firmy. Głównym celem działu to formułowanie wniosków i rekomendacji dla analizowanych obszarów poprzez przygotowanie raportów i zestawień, jak i szerszą analitykę z elementami monitoringu rynku farmaceutycznego.

Poszukuje nowych lokalizacji dla naszych aptek i drogerii, a także negocjuje warunki nowych punktów handlowych. Jego pracownicy odpowiadają za projektowanie, budowę, urządzanie lub odnawianie punktów sprzedaży w nowych lokalizacjach.

Tworzy i realizuje politykę firmy w zakresie zakupów. Odpowiada za dobór dostawców, prowadzenie negocjacji handlowych, a także budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi kontrahentami w celu zapewnienia terminowych dostaw leków i kosmetyków w konkurencyjnych cenach.

Zajmuje się procesami sprzedaży wysyłkowej leków OTC, wyrobów medycznych i dermokosmetyków. Obok działalności operacyjnej odnoszącej się do realizacji zamówień, dział odpowiada za optymalizację procesów sprzedaży i logistykę. Prowadzi wielokanałową obsługę klienta z zachowaniem najwyższych standardów jakości, odpowiada za relacje z e-klientem.

Zapytaj Eksperta Ziko Dermo

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj Eksperta Ziko Dermo        

ZIKO Blog