Konferencja PharmLab 2016 – I ogólnopolskie forum pacjent-lekarz-farmaceuta

6 października odbyła się w Warszawie konferencja PharmLab 2016 – I ogólnopolskie forum pacjent-lekarz-farmaceuta. Jej organizatorem była Fundacja Ziko dla Zdrowia.

To pierwsze tego typu spotkanie, w którym biorą udział przedstawiciele lekarzy, farmaceutów i pacjentów. Chcieliśmy oddać głos wszystkim zainteresowanym, wymienić poglądy, przedstawić oczekiwania i obawy, które wiążą się ze służbą zdrowia w Polsce – komentuje Jan Zając, prezes Fundacji ZIKO dla Zdrowia. – Bardzo nas cieszy obecność wszystkich środowisk, szczególnie wiceministra zdrowia Krzysztofa Łandy, dzięki czemu jesteśmy pewni, że głos dotrze do osób decyzyjnych na najwyższych szczeblach państwowych – dodaje.

Fundacja ZIKO dla Zdrowia poprzez działania edukacyjne, współpracę ze środowiskiem farmaceutycznym, organizacjami reprezentującymi prawa pacjentów oraz stowarzyszeniami chorych stara się tworzyć przestrzeń do dialogu i pozytywnych zmian w opiece zdrowotnej.

 

Zapytaj Eksperta Ziko Dermo

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj Eksperta Ziko Dermo        

ZIKO Blog