Konkurs „Wyjątkowa mama” został rozstrzygnięty! – zobacz relację

Konkurs zorganizowany przez markę Greenpoint oraz Ziko Dermo z okazji Dnia Matki został rozstrzygnięty! Wysłałyście do nas mnóstwo zdjęć i opisów przekonując nas, że to właśnie Wasza mama jest wyjątkowa. Chętnie nagrodzilibyśmy wszystkie zgłoszenia, ale musieliśmy wybrać jedno. Zwycięski duet Matki i Córki przeszedł już metamorfozę, wziął udział w sesji zdjęciowej i odebrał zestawy kosmetyków od Ziko Dermo. Poznajcie szczegóły…

 

„O swojej mamie mogłabym pisać bez końca, ale jedno wiem na pewno – nie byłabym kobietą, którą dziś jestem. gdyby nie ona i bardzo jej za to dziękuję.”
Kinga Wojdan ze Świebodzina

 

LAUREATKI KONKURSU: Kinga Wojdan i Anna Fabian

 

RELACJA Z PRZYGOTOWAŃ DO SESJI ZDJĘCIOWEJ

Przygotowania do sesji rozpoczęły się dość wcześnie. Pogoda była przepiękna, a światło słoneczne otwierało przed nami wiele ciekawych możliwości na planowaną sesję. Dlatego też nie zwlekając po krótkim powitaniu wszyscy przystąpili do pracy. Pani Ania i Pani Kinga z zainteresowaniem wysłuchały porad modowych stylistki Greenpoint, z którą wspólnie wybrały kilka zestawów do zdjęć. Podczas indywidualnych sesji z dermokonsultantką Ziko Dermo dowiedziały się więcej o swojej skórze i włosach, a także poznały kosmetyki, które dopasowane do ich potrzeb pomogą na dłużej zachować piękny i młody wygląd. Wiele emocji dostarczyły chwile z fryzjerem i profesjonalną makijażystką. Naturalna uroda obu Pań została podkreślona delikatnym makijażem, a fryzury nabrały lekkości i delikatnego „pazurka”. Zobaczcie naszą relację z tych wielkich przygotowań.

NOWY LOOK OBU PANIOM ZAPEWNIŁA FIRMA GREENPOINT

DERMOKONSULTANTKA ZIKO DERMO PO ZBADANIU SKÓRY DOBIERA KOSMETYKI DLA MAMY I CÓRKI

DERMOKONSULTANTKA ZIKO DERMO ROBI OSTATNIE POPRAWKI PRZED SESJĄ ZDJĘCIOWĄ

LAUREATKI PRZYSTĄPIŁY DO PROGRAMU ZIKO KLUB, ŻEBY BYĆ NA BIEŻĄCO Z PROMOCJAMI I RABATAMI W ZIKO DERMO

 

ZDJĘCIA Z METAMORFOZY

Pani Ania i Pani Kinga są cudownymi osobami. Praca z nimi na sesji zdjęciowej była wielką przyjemnością. Z natury piękne, po metamorfozie emanowały dodatkowym blaskiem. Ich pełna ciepła i miłości wzajemna relacja nadała zdjęciom niezapomnianego charakteru. Z resztą zobaczcie sami!

    

    

    

 LOOKBOOK – zobacz z czego składają się stylizacje laureatek >>>  

Jak wiadomo wszystko co dobre szybko się kończy, a w miłym towarzystwie czas płynie w zawrotnym tempie.

Na zakończenie obie Panie wybrały dla siebie stylizacje Greenpoint, w których czuły się najlepiej i otrzymały w prezencie od Ziko Dermo kosmetyki Vichy.

Pani Aniu, Pani Kingo, bardzo dziękujemy za cudowny dzień.

 


Zapytaj Eksperta Ziko Dermo

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj Eksperta Ziko Dermo        

ZIKO Blog