ZIKO Blog

Kosmetyki do rzęs, brwi i włosów Long 4 Lashes

 

 

NOWY WYMIAR SKUTECZNOŚCI

Dzięki innowacyjnemu podejściu w dziedzinie kosmetologii i zaawansowanej technologii możesz teraz we własnym domu korzystać z wyjątkowo skutecznych kosmetyków marki Long4Lashes. Do tworzenia receptur produktów stosujemy zaawansowane technologie, najwyższe standardy zarządzania produkcją i restrykcyjny proces kontroli jakości. To pozwala nam produkować w naszej fabryce także leki i wyroby medyczne. Nasze preparaty stymulują wzrost, wzmacniają i odżywiają rzęsy, brwi, włosy i paznokcie.

 

  SERIE PRODUKTOWE:  

LONG 4 LASHES Seria do rzęs i brwi:

Dzięki innowacyjnemu podejściu w dziedzinie kosmetologii i zawansowanej technologii możesz teraz we własnym domu korzystać z wyjątkowo skutecznego serum Long4Lashes, aktywnie przyśpieszającego wzrost rzęs. Przekonaj się, że to trwały, bezpieczny i skuteczny sposób na spojrzenie, które zachwyca, uwodzi i olśniewa każdego dnia. Poznaj jak działa serum numer 1 w Polsce. W serii znajduje się również serum do brwi oraz pielęgnacyjny tusz do rzęs stymulujący wzrost rzęs dodatkowo zapewniający pogrubienie, wydłużenie oraz podkręcenie.

LONG 4 LASHES Seria do włosów:

Problem nadmiernego wypadania włosów dotyka coraz większej liczby kobiet i mężczyzn, a powody tej dolegliwości związane mogą być ze zmianami hormonalnymi, genetycznymi, przemęczeniem, stresem, niewłaściwą dietą bądź nieodpowiednim sposobem pielęgnacji. Sprawdź linię kosmetyków do włosów LONG4LASHES, przeznaczonych do pielęgnacji osłabionych i łamliwych włosów z tendencją do wypadania.

Poznaj skuteczność potwierdzoną badaniami.

Ziko Ekspert

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasi Ziko Eksperci bezpłatnie udzielą Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj ekspertów Ziko        

O Nas

Założona w Krakowie w 2005 roku marka ZIKO skupia obecnie pod sobą sieć aptek ZIKO Apteka oraz punkty dermokosmetyczne ZIKO Dermo, a także aptekę internetową e-ZikoApteka.pl

 

Opowieść o ZIKO        

Certyfikaty

pkj2016
dobry_pracodawca_2016
gwiazda_jakosci2016
Gazele_2015
diament forbesa 2015_v3
kid_zone_290_123
certfikat

Facebook