ZIKO Blog

A-DERMA to marka, której priorytetowym obszarem badań jest skóra delikatna i wrażliwa u niemowląt, dzieci i dorosłych. Jako jedyna na świecie, zawiera w swoim składzie unikalny składnik aktywny: Owies Rhealba®, wyselekcjonowany spośród 80 odmian ze względu na swoje wyjątkowe właściwości: łagodność, bogactwo niezbędnych składników aktywnych i doskonałą tolerancję (brak wykrywalnych białek odpowiedzialnych za wywoływanie alergii).

Skóra delikatna i wrażliwa charakteryzuje się zmniejszoną odpornością na działanie czynników agresywnych i potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji, jaką zapewniają produkty marki A-DERMA, o czym świadczą badania kliniczne oraz zadowolenie pacjentów.

 

Ziko Ekspert

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasi Ziko Eksperci bezpłatnie udzielą Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj ekspertów Ziko        

O Nas

Założona w Krakowie w 2005 roku marka ZIKO skupia obecnie pod sobą sieć aptek ZIKO Apteka oraz punkty dermokosmetyczne ZIKO Dermo, a także aptekę internetową e-ZikoApteka.pl

 

Opowieść o ZIKO        

Certyfikaty

pkj2016
dobry_pracodawca_2016
gwiazda_jakosci2016
Gazele_2015
diament forbesa 2015_v3
kid_zone_290_123
certfikat

Facebook