Auriga International to laboratorium, które wykorzystując najnowsze technologie dąży do tworzenia innowacji. Duża liczba rozwiązań dotyczących farmacji i kosmetologii i wykorzystywana w dermokosmetykach marki Auriga chroniona jest patentem. Skuteczność produktów stworzonych przez laboratorium Auriga International została potwierdzona jest przez ośrodki naukowe z Europy i USA.

  LINIE PRODUKTOWE  

FLAVO-C® SERUM
WYSTARCZY KILKA KROPLI NAUKI, ABY ZATRZYMAĆ CZAS

Flavo-C to wyjątkowa linia produktów o nietuzinkowej recepturze zapewniającej skórze głęboką rewitalizację. Głównym składnikiem całej linii preparatów Flavo-C jest witamina C. Flavo-C serum i Flavo-C Forte serum zawierają formę lewoskrętną kwasu askorbinowego, która jest jego jedynie aktywną działającą postacią. Flavo-C Forte serum zawiera najwyższe stężenie – 15% lewoskrętną wolną witaminę C oraz 30% wyciąg z Ginkgo biloba.

Gama Flavo-C gwarantuje:
– stabilność witaminy w serum Flavo-C dzięki unikalnej technologii (w normalnych warunkach witamina C traci swą aktywność po 48 h),
– ochronę dzięki aktywności antyoksydacyjnej,
– penetrację do skóry i jej działanie przez 8 h.

Efekty działania Flavo-C:
– u osób po 25-tym r. ż.: zapobiega powstawaniu zmarszczek i chroni skórę,
– u osób po 40-tym r. ż.: redukuje zmarszczki, rewitalizuje skórę (stymuluje biosyntezę nowych włókien kolagenu).

Stosowanie gamy Flavo-C jest wskazane zwłaszcza dla osób palących tytoń, pracujących w klimatyzowanych, ogrzewanych pomieszczeniach oraz po zimie jako „zastrzyk energii”.

  • FLAVO-C FORTE SERUM
  • FLAVO-C SERUM
  • FLAVO-C KREM NAWILŻAJĄCY
  • FLAVO-C MASKA – MASECZKA ŚCIĄGAJĄCA I OCZYSZCZAJĄCA SKÓRĘ

FLAVONEX
PIELĘGNACJA ODMŁADZAJĄCA DLA TWOJEJ SKÓRY

Flavonex to preparat zapobiegający utracie elastyczności i starzeniu się skóry w okresie przed i po menopauzie. W okresie okołomenopauzalnym metabolizm kolagenu i elastyny ulega znacznemu spowolnieniu. Głównym składnikiem kremu Flavonex jest izoflawon soi, który zapobiega utracie elastyczności, stymulując metabolizm kolagenu, co zostało dowiedzione licznymi badaniami.

  • FLAVONEX – KREM UJĘDRNIAJĄCY

AURIDERM
PREPARAT BŁYSKAWICZNIE PRZYSPIESZAJĄCY WCHŁANIANIE SINIAKÓW

Auriderm XO krem-żel jest stosowany często po operacjach plastycznych, zabiegach medycyny estetycznej (jak np.: zamykanie naczyń krwionośnych, laser, wypełnianie zmarszczek) oraz profilaktycznie dla cery „naczynkowej”. Efektem używania kremu jest likwidacja rumienia, szybsze wchłanianie siniaków oraz redukcja zaczerwienienia. Głównym składnikiem tego preparatu jest witaminie K, która ma właściwości uszczelniające naczynia krwionośne oraz pozwala zapobiec powstawaniu siniaków.

  • AURIDERM XO – KREM-ŻEL USZCZELNIAJĄCY NACZYNKA Z WITAMINĄ K

SI-NAILS
WZMACNIA PAZNOKCIE

Si-Nails to  lecznicza odżywka, która działa ochronnie na nasze paznokcie i poprawia ich wygląd. Zawarta w niej mieszanka związków organicznych krzemu sprawia, że tworzenie warstw keratyny, które odbudowują płytkę paznokci jest znacznie szybsze.  Odżywka posiada również właściwości regulujące wzrost paznokcia, a ponadto zwiększa odporność i wzmacnia płytki paznokci.

  • SI-NAILS – ODŻYWKA DO PAZNOKCI

CERNOR XO
DODAJE BLASKU TWOIM OCZOM

Cernor XO jest preparatem stosowanym w celu redukcji cieni i zasinień pod oczami. Krem ten dostarcza skórze aktywną witaminę K w postaci oksydowanej (XO). Cernor XO zawiera substancje, które sprawiają, że skóra pod oczami staje się bardziej napięta, zmarszczki zredukowane, a opuchlizna dolnych powiek się zmniejsza.

  • CERNOR XO – KREM POD OCZY

ECLA-CELL®
UJĘDRNIAJĄCY KREM REDUKUJĄCY CELLULIT

Krem Ecla-Cell jest przeznaczony do likwidacji  celulitu i zapobiegania utracie jędrności skóry. Unikalne połączenie kompleksu Cafeisilane (połączenie kofeiny i organicznego silikonu) oraz diprofi liny stymuluje metabolizm tłuszczów i kwasów tłuszczowych w skórze oraz wspomaga eliminację wody. Wyciąg z Ginkgo biloba pobudza krążenie krwi. Efekty są widoczne są już po kilku tygodniach stosowania. Można wówczas zaobserwować, że skóra stała się gładsza i jędrniejsza.

Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy?
Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i pomoże zadbać o Twoją cerę i włosy.