BasicLab – pielęgnacja włosów

Marka BasicLab Dermocosmetics powstała z myślą o dermokosmetykach, które łączą naturę z wysoko zaawansowaną technologią. Pragniemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, które wykorzystujemy w dążeniu do zdrowia i piękna. Nasze produkty pozbawione są parabenów, SLS, SLES, Metyloizotiazolinonu i Phenoxyethanolu. Podstawą dla BasicLab Dermocosmetics jest dzielenie się tym, co najlepsze i definiowanie piękna na Twój własny sposób.

BasicLab podstawą Twojej pielęgnacji!

Produkty Basiclab zostały docenione przez niezależne nagrody takie jak:
Kosmetyk Roku 2018 – Świat Kobiety za gamę antyperspirantów i dezodorantu,
Glammies-Glamour – najlepszy kosmetyk do oczyszczania– za płyn micelarny do cery naczynkowej.

 

Gama BasicLab CAPILLUS

BasicLab Capillus to wysoko wyspecjalizowana gama szamponów i odżywek odpowiadających na potrzeby różnych rodzajów włosów i skóry głowy. Priorytetem gamy jest zapewnienie skuteczności, bezpieczeństwa i tolerancji, dlatego też wszystkie dermokosmetyki przechodzą niezbędne badania fizykochemiczne, mikrobiologiczne i dermatologiczne.

Skuteczność szamponów i odżywek BasicLab Capillus wynika z optymalnego doboru składników aktywnych dostosowanego do konkretnego problemu włosów, czy skóry głowy. Produkty łączy innowacyjny kompleks SEPITONIC M3.0TM, który zwiększa metabolizm komórkowy, dzięki czemu składniki aktywne działają skuteczniej na włosy i skórę głowy.

Wszystkie szampony i odżywki BasicLab Capillus mają pojemność 300 ml i dzięki pompce można łatwo i precyzyjnie dozować produkt. Ciemny kolor butelek zapewnia ochronę przed promieniowaniem słonecznym, a dzięki specjalnym pompkom formuła nie ma kontaktu z metalem.

 

Gama BasicLab MICELLIS

FIZJOLOGICZNE ŻELE DO MYCIA (200 ml) i PŁYNY MICELARNE (200 ml)

Fizjologiczny żel do codziennego oczyszczania twarzy i oczu. Nie zawiera mydła. Opatentowany kompleks SEPITONIC M3.0™ zwiększa metabolizm komórkowy, dzięki czemu składniki aktywne skuteczniej oddziałują na skórę. Zawarty w formule pantenol łagodzi podrażnienia i wspomaga poprawę nawilżenia. Bez parabenów, SLS, SLES, Metyloizotiazolinonu, Phenoxyethanolu, Silikonów, SLS, SLES, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol, silicones. Hipoalergiczny – odpowiedni dla skóry wrażliwej. Testowany okulistycznie i dermatologicznie.

Specjalistyczna linia płynów micelarnych, która delikatnie oczyszcza skórę oraz usuwa makijaż twarzy i oczu. Innowacyjny i opatentowany kompleks SEPITONIC M3.0™ zwiększa metabolizm komórkowy, dzięki czemu składniki aktywne skuteczniej oddziałują na skórę.  Bez parabenów, SLS, SLES, Metylotiazoliny, Phenoxyethanolu, Silikonów. Hipoalergiczny – odpowiedni dla skóry wrażliwej. Testowany okulistycznie i dermatologicznie.

Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy?
Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i pomoże zadbać o Twoją cerę i włosy.