ZIKO Blog

DUCRAY to marka, która uzyskała rekomendację dermatologów. Szerokie portfolio kosmetyków sprawia, że marka DUCRAY zapewnia kompleksową pielęgnację nie tylko całego ciała, ale również włosów i skóry głowy.  Selekcja składników aktywnych jakie są zawarte w dermokosmetykach DUCRAY jest dokonywana przez uznanych naukowców, przy zwróceniu uwagi na analizę fizjologicznych i biologicznych mechanizmów działania poszczególnych składników.

Dermokosmetyki DUCRAY są poddawane testom i porównywane z preparatami referencyjnymi, co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo i tolerancję produktów. Formuły wszystkich preparatów marki DUCRAY są opracowane i produkowane zgodnie z Kartą rozwoju i bezpieczeństwa, która jest gwarancją dla lekarzy, farmaceutów oraz konsumentów, że produkty są skuteczne i dobrze tolerowane, a ich wysoka jakość jest niezmienna

 

Zapytaj Eksperta Ziko Dermo

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj Eksperta Ziko Dermo        

Certyfikaty

pkj2016
dobry_pracodawca_2016
gwiazda_jakosci2016
Gazele_2015
diament forbesa 2015_v3
kid_zone_290_123
certfikat

Facebook