Elancyl, skuteczne kosmetyki na cellulit

Elancyl Laboratoire to pionier i ekspert w wyszczuplaniu. To także lider na rynku produktów antycellulitowych w aptece w Polsce.

Pielęgnacja wyszczuplająca

Od 45 lat misją Laboratoriów ELANCYL jest zapewnienie każdej kobiecie odpowiedniej pielęgnacji antycellulitowej o udowodnionej skuteczności. Pielęgnacja wyszczuplająca ELANCYL w widoczny sposób zmniejsza oznaki cellulitu i przywraca zgrabną sylwetkę, niezależnie od wieku. Komfort i przyjemność stosowania idą w parze ze stałą kontrolą jakości i podnoszeniem skuteczności działania.

Pielęgnacja ujędrniająca

Ujędrnione krągłości, wygładzona skóra, wymodelowane kształty – pielęgnacja ujędrniająca ELANCYL nie ma sobie równych. Doskonała do stosowania na co dzień, w połączeniu z kuracją wyszczuplającą. Efekt? Skóra widocznie jędrniejsza, młodsza i bardziej elastyczna. Laboratoria Elancyl zapewniają kompleksową pielęgnację ciała w postaci kosmetyków i specjalnie opracowanego masażu dla pięknej skóry i zgrabnej sylwetki.

Pielęgnacja przeciw rozstępom

Osłabienie włókien kolagenowych w czasie dojrzewania, ciąży czy menopauzy powoduje powstawanie uszkodzeń na powierzchni skóry – rozstępów. Gesty i produkty pielęgnacyjne stworzone specjalnie przez Laboratoria ELANCYL pozwalają zapobiegać powstawaniu mikrouszkodzeń i naprawiać te już istniejące.

Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy?
Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i pomoże zadbać o Twoją cerę i włosy.