Preparaty Emolium to aktywne emolienty, stworzone z myślą o pielęgnacji i regeneracji skóry wrażliwej, bardzo suchej, uporczywie swędzącej i atopowej. Ich codzienne stosowanie zapewnia skórze ochronę oraz pielęgnację poprzez odbudowę i wzmocnienie naturalnej bariery ochronnej. Produkty Emolium intensywnie nawilżają, chronią oraz działają kojąco. Idealnie nadają się dla noworodków, starszych dzieci oraz dorosłych.

  LINIE PRODUKTOWE:  

LINIA UNIWERSALNA
Podstawowa linia pielęgnacyjna zawierająca produkty przeznaczone dla wrażliwej i suchej skóry zarówno ciała jak i głowy. Działanie produktów zapewnia skórze nawilżenie i ochronę poprzez odbudowę i wzmocnienie naturalnej bariery lipidowej.

LINIA OD 1. DNIA ŻYCIA
Dla skóry suchej, wrażliwej, podrażnionej, skłonnej do alergii do stosowania już od 1. dnia życia. Produkty długotrwale nawilżają skórę zapewniając jej prawidłowe funkcjonowanie. Zmiękczają, nawilżają i natłuszczają chroniąc przed wysuszeniem.

LINIA SPECJALNA
Dla skóry bardzo suchej, atopowej. Stworzona z myślą o potrzebach i problemach skóry podrażnionej oraz wymagającej. Zadaniem linii jest zapewnienie skórze intensywnego natłuszczenia i uzupełnienia lipidów oraz nawilżenia co zapewnia ukojenie i łagodzenie podrażnień.

LINIA P
Dla skóry suchej, atopowej, uporczywie swędzącej. Zadaniem produktów jest zapewnienie skórze nawilżenia i ukojenia oraz skutecznej redukcji uczucia świądu. Uzupełniając niedobory lipidów, odbudowują funkcję bariery ochronnej naskórka, redukują szorstkość. Działają łagodząco, ograniczają rozwój bakterii na skórze.

LINIA DIABETIX
Linia stworzona z myślą o codziennej pielęgnacji wymagającej i suchej skóry, odpowiednia dla diabetyków. Zaawansowane formuły preparatów zostały opracowana we współpracy z dermatologami i diabetologami, a jego skuteczność została przebadana na suchej skórze diabetyków.

Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy?
Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i pomoże zadbać o Twoją cerę i włosy.