ZIKO Blog

Equilibra to marka z 25-letnim doświadczeniem w tworzeniu kosmetyków liderem produktów aloesowych sprzedawanych na całym świecie. Marka ta oferuje nie tylko kosmetyki pielęgnacyjne, ale również suplementy diety i produkty spożywcze. Equilibra weszła na rynek polski cztery lata temu i jest dostępna w aptekach oraz niektórych sklepach zielarskich. Linię przeznaczoną do pielęgnacji włosów można znaleźć także w wybranych punktach drogeryjnych.

Ponieważ zazwyczaj podczas produkcji kosmetyków naturalne składniki tracą swoje nieocenione właściwości, marka Equilibra postawiła na surowiec, który jest efektywny i nienaruszony. Głównym składnikiem preparatów Equilibra jest aloes, otrzymywany w ręcznym procesie ekstarktowania liścia na zimno, kolejno następuje mechaniczne upłynnienie i stabilizacja wewnętrznej tkanki liści, dzięki czemu nie traci swoich dobroczynnych właściwości. Zaletą wszystkich produktów marki Equilibra jest wysokie stężenie czystego, niepasteryzowanego Aloe Vera ( od 20-98% ).

Ziko Ekspert

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasi Ziko Eksperci bezpłatnie udzielą Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj ekspertów Ziko        

Certyfikaty

pkj2016
dobry_pracodawca_2016
gwiazda_jakosci2016
Gazele_2015
diament forbesa 2015_v3
kid_zone_290_123
certfikat

Facebook