GREEN PHARMACY to marka bazująca na wykorzystaniu składników roślinnych. W portfolio swoich produktów posiadają preparaty do pielęgnacji całego ciała: kompleksowa pielęgnacja twarzy, ciała, włosów oraz higieny intymnej pozwala wydobyć naturalne piękno każdej kobiety. GREEN PHARMACY wykorzystuje skuteczne, naturalne receptury pochodzące z bogatych tradycji ziołolecznictwa, tworząc  m.in.: pianki, olejki, żele do mycia, maski, balsamy do ciała i włosów, preparaty z masłem shea, zieloną kawą, glinką, olejki arganowe, szampony do włosów.

Spośród produktów GREEN PHARMACY szczególnym zainteresowaniem cieszą się kosmetyki zawierające w swoim składzie zieloną herbatę, rumianek czy też aloes. Kosmetyki z rumiankiem czy aloesem świetnie pielęgnują nawet bardzo wrażliwą skórę, łagodząc podrażnienia. Z kolei zielona herbata jest naturalnym przeciwutleniaczem, dzięki czemu zapobiega procesom starzenia się skóry i świetnie sprawdza się w pielęgnacji skóry dojrzałej.

Na markę Green Pharmacy składa się 5 stref produktów:

  • Piękne ciało,
  • Zdrowe włosy,
  • Promienna twarz,
  • Zadbane dłonie i stopy,
  • Higiena Intymna.

Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy?
Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i pomoże zadbać o Twoją cerę i włosy.