L’biotica –troszczy się o Twoje piękno. Naturalnie i profesjonalnie.

Innowacyjne dermokosmetyki pielęgnacyjne marki L’biotica są tworzone w polskich laboratoriach i nowoczesnych zakładach produkcyjnych. Składniki wszystkich preparatów pochodzą z terenu Unii Europejskiej i są starannie selekcjonowane pod względem jakości. Produkty L’biotica pozwalają wydobyć naturalne kobiece piękno, a kompozycja zapachowa i kolorystyczna rozpieszcza zmysły. Optymalnie dobrane składniki zapewniają skuteczną profilaktykę przed negatywnymi skutkami cywilizacji na zdrowie i urodę.

W portfelu L’biotica znajdują się takie marki jak:

  • BIOVAX (w tym BIOVAX MEN oraz BIOVAX MED),
  • L’biotica PROFESSIONAL THERAPY (seria do pielęgnacji włosów, stworzona we współpracy z Mistrzem Świata Fryzjerstwa),
  • LASH (seria do kompleksowej pielęgnacji rzęs oraz brwi),
  • L’biotica HOME SPA (maski na twarz  na tkaninie, maski stopy oraz dłonie, płatki pod oczy, plastry na nos, plastry na niedoskonałości – profesjonalne zabiegi do samodzielnego wykonania w domu),
  • L’biotica DERMOMASK (maski na twarz),

 

  MARKI  

BIOVAX

BIOVAX to najwyższy standard w pielęgnacji włosów inspirowany naturą, poparty wiedzą, wspierany technologią. BIOVAX od ponad 10 lat zapewnia kompleksową, efektywną i bezpieczną pielęgnację włosów.

Kosmetyki BIOVAX wyróżniają się bogatym składem, pozbawionym parabenów, SLS oraz SLES. Jest to marka w skład której wchodzi 11 linii bazowych, w tym m.in. najnowsza seria, gwarantująca lipidową odbudowę włosów – BIOVAX Opuntia Oil & Mango.

Markę BIOVAX tworzą także:

  • BIOVAX Glamour (luksusowa seria do codziennej pielęgnacji włosów, o wyrazistych zapachach i drogocennych składnikach),
  • BIOVAX MED (skuteczna kuracja przeciw wypadaniu włosów)
  • BIOVAX MEN (kosmetyki zapewniające siłę i kontrolę męskich włosów).


L’biotica PROFESSIONAL THERAPY

Marka L’biotica PROFESSIONAL THERAPY skierowana jest dla nowoczesnych i wymagających kobiet, oczekujących efektów jak po wizycie w salonie fryzjerskim. Seria tych kosmetyków zapewnia  włosom intensywną – profesjonalną pielęgnację oraz trwałość koloru bez obciążania. Jej ambasadorem jest p. Paweł Matracki, Mistrz Świata Fryzjerstwa.

Dostępne linie produktowe to: COLOUR (pielęgnująca kolor), REPAIR (silnie regenerująca, nagrodzona w plebiscycie TOP Avanti), SILK & SHINE (nadająca gładkość i połysk) oraz VOLUME (zwiększająca objętość).

L’biotica PROFESSIONAL THERAPY to połączenie kosmetycznej pasji, farmaceutycznej wiedzy oraz eksperckiego wsparcia.


L’biotica PROFESSIONAL THERAPY LASH   Zachwycające spojrzenie!

Markę L’biotica PROFESSIONAL THERAPY LASH tworzą trzy innowacyjne produkty do kompleksowej pielęgnacji rzęs oraz brwi. Innowacyjne, niezwykle skuteczne składniki aktywne, dają efekt długich i gęstych rzęs oraz wyrazistych brwi. Kosmetyki L’biotica PROFESSIONAL THERAPY LASH mogą być stosowane osobno, jak również równolegle (stosowanie wszystkich trzech gwarantuje spektakularne efekty).


L’biotica DERMOMASK
Efekt jak po luksusowych zabiegach w gabinetach kosmetycznych.

Linia DEMOMASK to nowoczesne maseczki na twarz do stosowania w ciągu dnia oraz w nocy (seria DERMOMASK Night Active wykorzystuje cykl nocnej odnowy komórkowej), przeznaczone do pielęgnacji różnych rodzajów skóry. Zaletą masek jest łatwa aplikacja oraz skoncentrowany, bogaty skład. Regularne stosowanie sprawia, że skóra pozostaje doskonale oczyszczona, odmłodzona i napięta.

Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy?
Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i pomoże zadbać o Twoją cerę i włosy.