ZIKO Blog

Dermokosmetyki dla dzieci Oilatum Baby

  Oilatum Baby   

OILATUM BABY to marka, która skupia się na ochronie skóry dziecka przed wysuszeniem i zapobiega podrażnieniom z zewnątrz. Formuła kosmetyków jest nieskomplikowana i oparta na niewielkiej liczbie składników, co sprawia, że ryzyko uczuleń zostaje zminimalizowane. Dzięki temu preparaty OILATUM BABY moga być stosowanei już od 1. dnia życia dziecka. Emolienty OILATUM BABY gwarantują skuteczną ochronę skóry od pierwszych dni życia, redukując suchość i świąd skóry.  Są one pozbawione barwników, substancji zapachowych i konserwantów.

Produkty z serii:

Emulsja

Krem

 

Mydło

 

  Oilatum Baby Łagodna Ochrona   

Wszystkie produkty do mycia z linii Oilatum Baby Łagodna Ochrona delikatnie oczyszczają skórę dziecka, chroniąc jej naturalną barierę wodnolipidową. Zostały one stworzone po to, aby ograniczyć występowanie suchości, swędzenia i podrażnienia skóry. Preparaty Oilatum Baby Łagodna Ochrona, dzięki zawartym w składzie nowoczesnym i delikatnym składnikom aktywnym skutecznie myją skórę dziecka, pozostawiając ją nawilżoną. Nie zawierają one mydła, co sprawia, że są bezpieczne i nie podrażniają oczu. Ponadto posiadają łagodne składniki pianotwórcze, które zapewniają przyjemną i radosną kąpiel dla dziecka.

Produkty z serii:

Żel do mycia głowy i ciała

Płyn do kąpieli

 

Szampon

Balsam do ciała

Ziko Ekspert

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasi Ziko Eksperci bezpłatnie udzielą Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj ekspertów Ziko        

Certyfikaty

pkj2016
dobry_pracodawca_2016
gwiazda_jakosci2016
Gazele_2015
diament forbesa 2015_v3
kid_zone_290_123
certfikat

Facebook