Produkty PHYSIOGEL opierają swoją działalność na innowacyjnej, zaawansowanej technologii BioMimic™, która w naturalny sposób wzmacnia i nawilża wrażliwą skórę, odbudowując jej naturalną barierę ochronną. Technologia ta sprawia, że skóra staje się zdrowsza, naturalnie gładka, nawilżona i odporna na czynniki drażniące, a z czasem i mniej wrażliwa. Zawartość czystych i łagodnych składników pozwala dostosować działanie kosmetyków do potrzeb skóry wrażliwej. W produktach marki PHYSIOGEL nie znajdziemy zapachowych, konserwantów ani barwników. Chronią one skórę za pomocą elementarnych lipidów wzmacniających barierę ochronną skóry. Odbudowują również naturalną barierę ochronną skóry tak, aby stała się miękka, gładka i mniej wrażliwa.

 

   Linie produktowe Physiogel   

Linia do pielęgnacji wrażliwej, przesuszonej skóry głowy

Delikatny szampon

Szampon z odżywką 2 w 1

 

Linia „Łagodzenie i Ulga” polecana do pielęgnacji skóry suchej, nadwrażliwej i podrażnionej przez czynniki zewnętrzne, która odznacza się: zaczerwienieniem, szczypaniem, pieczeniem, świądem (balsamy do ciała, kremy do twarzy, krem do rąk). Produkty z linii łagodzenie i ulga zostały tak  opracowane, aby odbudowywać cienką lub uszkodzoną barierę ochronną skóry.

Łagodne mleczko oczyszczające do twarzy

Krem do stóp

Balsam

 

Krem do rąk

Krem do twarzy (cera bardzo sucha)

Krem do twarzy

 

Linia „Codzienne Nawilżanie” przeznaczona do skóry suchej i wrażliwej, pozwala utrzymać jej nawilżenie na długo.

Łagodne mleczko oczyszczające do twarzy

Krem do stóp

Żel pod prysznic

 

 

Żel do mycia twarzy

Balsam do ciała

Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy?
Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i pomoże zadbać o Twoją cerę i włosy.