Diament Forbesa 2014 – prestiżowa nagroda dla spółki Ziko Apteka

Spółka Ziko Apteka uhonorowana prestiżową nagrodą Diament Forbesa 2014! Nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości. Prestiżowe wyróżnienie jest kolejnym potwierdzeniem silnej pozycji marki Ziko na polskim rynku.

Szczegóły metodologii rankingu opracowane zostały przez analityków Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją „Forbesa”. Przedsiębiorstwa oceniano na podstawie sprawozdań finansowych złożonych do KRS. Dodatkowo została sprawdzona geneza wyniku laureatów w celu wyeliminowania przedsiębiorstw, w których skokowy wzrost wartości był efektem jednorazowych zdarzeń nadzwyczajnych.

Forbes to miesięcznik gospodarczy skierowany do menedżerów średniego i wyższego szczebla, biznesmenów i osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy oraz do inwestorów poszukujących niestandardowych możliwości pomnażania kapitału za pomocą oryginalnych strategii inwestycyjnych.

DF_2014

Zapytaj Eksperta Ziko Dermo

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj Eksperta Ziko Dermo        

ZIKO Blog