ZIKO Blog

Diament Forbesa 2014 – prestiżowa nagroda dla spółki Ziko Apteka

Spółka Ziko Apteka uhonorowana prestiżową nagrodą
 Diament Forbesa 2014! 

Nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości. Prestiżowe wyróżnienie jest kolejnym potwierdzeniem silnej pozycji marki Ziko na polskim rynku.

Szczegóły metodologii rankingu opracowane zostały przez analityków Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją „Forbesa”. Przedsiębiorstwa oceniano na podstawie sprawozdań finansowych złożonych do KRS. Dodatkowo została sprawdzona geneza wyniku laureatów w celu wyeliminowania przedsiębiorstw, w których skokowy wzrost wartości był efektem jednorazowych zdarzeń nadzwyczajnych.

Forbes to miesięcznik gospodarczy skierowany do menedżerów średniego i wyższego szczebla, biznesmenów i osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy oraz do inwestorów poszukujących niestandardowych możliwości pomnażania kapitału za pomocą oryginalnych strategii inwestycyjnych.

DF_2014

Ziko Ekspert

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasi Ziko Eksperci bezpłatnie udzielą Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj ekspertów Ziko        

O Nas

Założona w Krakowie w 2005 roku marka ZIKO skupia obecnie pod sobą sieć aptek ZIKO Apteka oraz punkty dermokosmetyczne ZIKO Dermo, a także aptekę internetową e-ZikoApteka.pl

 

Opowieść o ZIKO        

Certyfikaty

pkj2016
dobry_pracodawca_2016
gwiazda_jakosci2016
Gazele_2015
diament forbesa 2015_v3
kid_zone_290_123
certfikat

Facebook