Nowość od Rene Furterer w Ziko Dermo

RENE-FURTER-net

PIELĘGNACJA UPIĘKSZAJĄCA OD RENE FURTERER

rene1

 

SUBLIME CURL

SZAMPON AKTYWATOR LOKÓW

Falowane, kręcone włosy

Szampon aktywator loków, bogaty w naturalny ekstrakt z Akantu, opatentowany* kluczowy składnik wzmacniający loki. Szampon zmiękcza, odnawia i nadaje kształt włosom kręconym. Dzięki olejkowi z wiesiołka, szampon wygładza, otula i odżywia kręcone włosy, nadając im doskonałej sprężystości. Bez silikonów.

Rezultaty: Włosy są miękkie i błyszczące, loki są podkreślone.

Sposób użycia: Nakładać na wilgotną skórę głowy i masować do uzyskania piany, następnie obficie spłukać. Wystarczy 1 aplikacja. Do częstego stosowania. W przypadku kontaktu z oczami, przemyć je obficie wodą.

 

rene2

 

SUBLIME CURL

BALSAM AKTYWATOR LOKÓW UŁATWIAJĄCY ROZCZESYWANIE

RYTUAŁ DO WŁOSÓW KRĘCONYCH

Falowane, kręcone włosy

Balsam, bogaty w naturalny ekstrakt z Akantu, opatentowany* kluczowy składnik wzmacniający loki. Balsam ułatwia rozczesywanie kręconych włosów, zapewniając im miękkość, odnowę i kształt. Dzięki olejkowi z wiesiołka, balsam otula i odżywia kręcone włosy, zmniejszając ich elektryzowanie przez cały dzień oraz ułatwiając stylizacje. Bez silikonów.

Rezultaty: Włosy są wygładzone i jedwabiście miękkie, loki są wzmocnione i podkreślone.

Sposób użycia: Po umyciu włosów szamponem, nałożyć produkt na suche lub osuszone ręcznikiem włosy, w ilości odpowiadającej wielkości orzecha laskowego, na całej ich długości. Pozostawić na włosach 1-2 minut. Rozczesać włosy, a następnie dokładnie spłukać. W przypadku kontaktu z oczami, przemyć je obficie wodą.

 

rene3

 

SUBLIME CURL

REGENERUJĄCA ODŻYWKA AKTYWATOR LOKÓW

RYTUAŁ DO WŁOSÓW KRĘCONYCH

Falowane, kręcone włosy

bez spłukiwania

Odżywka, bogata w naturalny ekstrakt z Akantu oraz olejek z wiesiołka, odżywia oraz podkreśla falowane i kręcone włosy. Działanie zapobiegające wilgoci. Bez silikonów.

Sposób użycia: Nałożyć małą ilość produktu na suche lub osuszone ręcznikiem włosy na całej ich długości. Użyć palców do stylizacji lub dowolnie zmierzwić loki. Wysuszyć włosy suszarką lub pozostawić do wyschnięcia, w zależności od oczekiwanego efektu. Nie spłukiwać. Unikać kontaktu z oczami.

 

rene4

 

LUMICIA

SZAMPON ROZŚWIETLAJĄCY
Uwalnia włosy od zanieczyszczeń, które pozbawiają je połysku każdego dnia (zanieczyszczenie, twarda woda, produkty do stylizacji)., bogaty w witaminę C, skoncentrowane w lekkiej i krystalicznej konsystencji, aby wygładzić łuski włosów i zneutralizować twardą wodę, doskonale rozświetlając włosy na całej ich długości, od nasady. Dodatkowym atutem jest piękny, orzeźwiająco-korzenny zapach. Preparat nie zawiera silikonów!SZAMPON ROZŚWIETLAJĄCY

Efekty: Włosy są błyszczące i rozświetlone urzekającym blaskiem, są gładkie, lekkie i jedwabiste.

Stosowanie: Nałożyć na mokre włosy, spienić i obficie spłukać wodą. Wystarczy jedno mycie. Do częstego stosowania. W razie kontaktu z oczami, przemyć je.

 

rene5

 

LUMICIA

BALSAM ROZŚWIETLAJĄCY

Wzbogacony w witaminę B5, nawilża, błyskawicznie ułatwia rozczesywanie i rozświetla włosy bez ich obciążania. Alkoholan Fioravanti – preparat roślinny oraz ocet z aceroli, bogaty w witaminę C, są skoncentrowane w kremowej konsystencji, by wygładzić łuski włosów i zneutralizować twardą wodę, rozświetlając włosy na całej ich długości. Nawet cienkie kosmyki natychmiastowo uczyni pięknymi i przyciągającymi wzrok. Bez silikonu.

Efekty: Włosy są błyszczące i rozświetlone urzekającym blaskiem, łatwe do rozczesania, jedwabiste i wygładzone.

Zalecany sposób użycia: Nałożyć balsam na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, a następnie rozczesać i obficie spłukać wodą.
rene6

 

LUMICIA

PŁUKANKA ROZŚWIETLAJĄCA
Sekret piękna od pokoleń

Płukanka odpowiada na potrzeby włosów matowych i pozbawionych blasku. Przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów. Inspirowana Alkoholanem Fioravanti, jest mieszanką 11 olejków eterycznych oraz octu z aceroli, bogatego w witaminę C, która neutralizuje twardą wodę i przeciwdziała uporczywemu elektryzowaniu się włosów. Wygładza łuski włosów, by nawilżyć, nadać włosom niezwykły blask i ułatwić rozczesywanie. Bez silikonu.

Sposób użycia: Rozprowadzić płukankę na umytych i mokrych włosach, a następnie w krótkim czasie spłukać zimną wodą.

 

 

Zapytaj Eksperta Ziko Dermo

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj Eksperta Ziko Dermo        

ZIKO Blog