Nowy punkt na mapie Krakowa – Ziko Apteka przy ul. Tynieckiej

W środę w dniu 16 sierpnia na mapie Polski pojawiła się kolejna, już 205 apteka należąca do sieci aptek franczyzowych Ziko Apteka. Mieści się ona przy ulicy Tynieckiej 161 w Krakowie.

Tak, jak w pozostałych aptekach Ziko, Pacjenci będą mieli gwarancję skorzystania z profesjonalnej opieki farmaceutycznej, zarówno stacjonarnie, ale również poprzez dedykowaną infolinię, która pomaga w kontakcie z farmaceutą z konkretnej apteki.

W aptece przy ulicy Tynieckiej można się zaopatrzyć we wszystkie niezbędne leki jak np. leki recepturowe, leki trudno dostępne, tańsze zamienniki, ale także suplementy diety, testy diagnostyczne, środki higieniczne czy dermokosmetyki.

Dla sieci aptek franczyzowych Ziko Apteka „Pacjent jest najważniejszy”, dlatego zadbano o przyjazną przestrzeń w aptecę, klimatyzację oraz udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością ruchową, po to, aby Pacjenci mogli komfortowo zaopatrzyć się m.in. w potrzebne lekarstwa. Ziko Apteka przy ulicy Tynieckiej otwarta będzie od godziny 8:00 do 21:00 od poniedziałku do piątku, a w sobotę od 8:00 do 17:00.

Zapraszamy.

 

Sprawdź lokalizację i dojazd >>>