Nowy salon Ziko Optyk w Grójcu już otwarty!

Na zakończenie roku szkolnego i początek wakacji Ziko Optyk przygotował dla mieszkańców Grójca wyjątkową niespodziankę. Już 21 czerwca salon optyczny Ziko Optyk zostanie oficjalnie otwarty w Centrum Handlowym Dekada, przy ulicy Armii Krajowej 50G. Na Klientów będą czek wyjątkowe promocje m.in. 50% na kompletną parę okularów oraz profesjonalna obsługa specjalistów, którzy doradzą w doborze okularów i soczewek kontaktowych.

Sieć Ziko Optyk kontynuuje swoją ekspansję i otwiera kolejny salon optyczny, tym razem w urokliwym Grójcu w Centrum Handlowym Dekada. Dekada mieści się bezpośrednio przy obwodnicy miasta i niedaleko drogi ekspresowej S7 zatem Klienci Ziko Optyka będą mieli łatwy dojazd do salonu optycznego i będą mogli skorzystać z szerokiego asortymentu oferowanego przez sieć.

Podobnie jak we wszystkich salonach sieci Ziko Optyk, Klienci będą mogli liczyć na profesjonalną pomoc wykwalifikowanej kadry oraz wyjątkowe rabaty i konkurencyjne ceny. Z okazji otwarcia nowego salonu w Grójcu, została przygotowana specjalna promocja, aż -50% na kompletną parę okularów! To doskonała okazja, aby zdobyć swoje ulubione okulary (oprawy + szkła) za pół ceny. Promocja będzie obowiązywała w dniach 21.06 – 06.07.2024 roku. Poza wyżej wymienioną ofertą Ziko Optyk gwarantuje najlepsze ceny na rynku, w tym okulary korekcyjne od 79 zł, okulary przeciwsłoneczne od 89 zł oraz kompletną parę okularów z oprawkami marki Vogue oraz Armani Exchange w cenie 399 zł, a także szereg usług dla Klientów.

Warto wymienić chociażby takie usługi w Ziko Optyk jak:

– badanie wzroku i dobór korekcji okularowej
– badanie wzroku i nauka zakładania soczewek kontaktowych
– dożywotni serwis okularów
– gwarancja satysfakcji i adaptacji
– bezpłatny montaż okularów

Trzeba dodać, że w salonie Ziko Optyk w Grójcu będzie można również skorzystać ze zniżki 10% z Kartą Ziko Klub i Kartą Dużej Rodziny, z promocji oraz rabatów na soczewki progresywne, programu lojalnościowego Mój Ziko Optyk, a także możliwości zakupu okularów na raty.

Salony Ziko Optyk poza konkurencyjnymi cenami są znane również z bogatego asortymentu najnowszych opraw i soczewek kontaktowych a także wykwalifikowanego personelu, który zawsze służy pomocą i wsparciem w doborze odpowiednich soczewek okularowych i kontaktowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Salon w Grójcu będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 20:00 oraz w niedzielę handlową w godzinach 10:00 – 19:00. Nieprzypadkowo otwarcie salonu zostało zaplanowane na 21 czerwca, kiedy to obchodzimy zakończenie roku szkolnego i początek wakacji, a to idealny moment, aby odwiedzić nasz salon i zadbać o swój wzrok przed letnimi przygodami.