ZIKO Blog

O nas

Założona w Krakowie w 2005 roku marka ZIKO skupia obecnie pod sobą sieć aptek ZIKO Apteka oraz punkty dermokosmetyczne ZIKO Dermo, a także aptekę internetową e-ZikoApteka.pl.

Na rynku aptecznym jest to największa firma rodzinna ze 100% polskim kapitałem, niezależna od hurtowni i  funduszy inwestycyjnych. Pacjenci mają dostęp do ponad 120 aptek na terenie dziesięciu województw – głównie w południowej, centralnej i zachodniej Polsce. Docelowo marka ZIKO ma być obecna w całym kraju.

Od 2012 w sąsiedztwie wybranych aptek ZIKO uruchamiane zostają punkty  ZIKO  Dermo.  Nie  są to sklepy ani standardowe drogerie, a ściśle wyspecjalizowane miejsca sprzedaży wysokiej jakości kosmetyków aptecznych i naturalnych. Tradycyjny personel zastąpiono specjalistami w dziedzinie pielęgnacji skóry. Marka wyszła tym samym naprzeciw pacjentom, którzy szukają w jednym miejscu   zarówno porady farmaceutycznej, jak i konsultacji dermokosmetycznej. Obecnie funkcjonuje 38 punktów ZIKO Dermo.

Kontakt dla mediów
e-mail: media@ziko.pl
tel. 534 935 371

Ziko Ekspert

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasi Ziko Eksperci bezpłatnie udzielą Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj ekspertów Ziko        

Certyfikaty

pkj2016
dobry_pracodawca_2016
gwiazda_jakosci2016
Gazele_2015
diament forbesa 2015_v3
kid_zone_290_123
certfikat

Facebook