ZIKO Blog

Dermokosmetyki dla dzieci Oilatum Baby

 

  Oilatum Baby   

Emolienty zawarte w Oilatum Baby tworzą cienką warstwę na skórze dziecka, która chroni ją przed wysuszeniem i zapobiega podrażnieniom z zewnątrz. Prosta, oparta na niewielkiej liczbie składników formuła Oilatum Baby minimalizuje ryzyko uczuleń i umożliwia stosowanie emulsji już od 1. dnia życia dziecka. Produkty Oilatum Baby zapewniają skuteczną ochronę skóry od pierwszych dni życia, redukując suchość i świąd skóry. Zawierają tylko 10 składników, dzięki czemu minimalizują możliwość powstania alergii i podrażnień skóry. Nie zawierają barwników, substancji zapachowych i konserwantów.

Produkty z serii:

Emulsja

Krem

 

Mydło

 

  Oilatum Baby Łagodna Ochrona   

Wszystkie produkty do mycia z linii Oilatum Baby Łaga Ochrona myją delikatnie chroniąc naturalną barierę wodnolipidową dziecięcej skóry. Zostały opracowane specjalnie po to, aby ograniczyć występowanie suchości, swędzenia i podrażnienia skóry oraz umożliwić skuteczne mycie jednocześnie będąc łagodnymi i delikatnymi. Produkty Baby Oilatum Łagodna Ochrona, dzięki nowoczesnym i delikatnym aktywnym składnikom delikatnie i skutecznie myją skórę dziecka, a fakt, że nie zawierają mydła sprawia, że są bezpieczne i nie podrażniają oczu. Ponadto, dzięki łagodnym składnikom pianotwórczym zapewniają przyjemną i radosną kąpiel dla dziecka.

Produkty z serii:

Żel do mycia głowy i ciała

Płyn do kąpieli

 

Szampon

Balsam do ciała

Ziko Ekspert

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasi Ziko Eksperci bezpłatnie udzielą Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj ekspertów Ziko        

O Nas

Założona w Krakowie w 2004 roku marka ZIKO skupia obecnie pod sobą sieć aptek ZIKO Apteka oraz punkty dermokosmetyczne ZIKO Dermo, a także aptekę internetową e-ZikoApteka.pl

 

Opowieść o ZIKO        

Certyfikaty

pkj2016
dobry_pracodawca_2016
gwiazda_jakosci2016
Gazele_2015
diament forbesa 2015_v3
kid_zone_290_123
certfikat

Facebook