ZIKO Blog

Dermokosmetyki Physiogel

 

Physiogel działa w oparciu o unikalną, zaawansowaną technologię BioMimic™, która naturalnie wzmacnia i nawilża wrażliwą skórę, by odbudować jej naturalną barierę ochronną. Dzięki tej technologii Twoja skóra będzie zdrowa, naturalnie gładka, nawilżona i odporna na czynniki drażniące, a z czasem stanie się mniej wrażliwa. Dopasowuje się do potrzeb skóry wrażliwej – zawiera tylko czyste i łagodne składniki. Nie zawiera substancji zapachowych, konserwantów ani barwników. Chroni skórę za pomocą podstawowych lipidów wzmacniających barierę ochronną skóry. Odbudowuje naturalną barierę ochronną skóry tak, aby stała się miękka, gładka i mniej wrażliwa.

 

 

   Linie produktowe Physiogel   


Linia do pielęgnacji wrażliwej, przesuszonej skóry głowy

Delikatny szampon

Szampon z odżywką 2 w 1

 

Linia „Łagodzenie i Ulga” przeznaczona do pielęgnacji skóry suchej, nadwrażliwej i podrażnionej przez czynniki zewnętrzne, której towarzyszą objawy takie jak: zaczerwienienie, szczypanie, pieczenie, świąd (balsamy do ciała, kremy do twarzy, krem do rąk). Produkty z linii łagodzenie i ulga są opracowane tak, aby odbudowywać barierę ochronną skóry, która może być cienka lub uszkodzona.

Łagodne mleczko oczyszczające do twarzy

Krem do stóp

Balsam

 

Krem do rąk

Krem do twarzy (cera bardzo sucha)

Krem do twarzy

 

Linia „Codzienne Nawilżanie” przeznaczona do skóry suchej i wrażliwej zapewniając jej długotrwałe nawilżenie. Dopasowuje się do potrzeb skóry suchej i wrażliwej – zawiera tylko czyste i łagodne składniki. Chroni skórę za pomocą podstawowych lipidów wzmacniających i odbudowujących barierę ochroną skóry, tak aby stała się miękka, gładka i mniej wrażliwa.

Łagodne mleczko oczyszczające do twarzy

Krem do stóp

Żel pod prysznic

 

 

Żel do mycia twarzy

Balsam do ciała

Ziko Ekspert

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasi Ziko Eksperci bezpłatnie udzielą Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj ekspertów Ziko        

O Nas

Założona w Krakowie w 2004 roku marka ZIKO skupia obecnie pod sobą sieć aptek ZIKO Apteka oraz punkty dermokosmetyczne ZIKO Dermo, a także aptekę internetową e-ZikoApteka.pl

 

Opowieść o ZIKO        

Certyfikaty

pkj2016
dobry_pracodawca_2016
gwiazda_jakosci2016
Gazele_2015
diament forbesa 2015_v3
kid_zone_290_123
certfikat

Facebook