Poradnik Czas na Zdrowie LATO 2018 już w naszych punktach oraz online – sprawdź o czym piszemy!

W naszych punktach dostępne jest już letnie wydanie poradnika Czas na Zdrowie! Znajdziecie w nim m.in. takie tematy jak:

⇒ Sekrety medycyny: Zdrowo wypocznij

Przepis na udane wakacje to nie tylko starannie wybrana destynacja i dobre towarzystwo. Zobacz, co zrobić, żeby uniknąć chorób na wyjeździe, i jak sobie pomóc w sytuacji awaryjnej.

⇒ Na tropie: Nie siedź tyle

Żeby krew przepłynęła z nóg ku sercy, musi pokonać siłę grawitacji. Pomagają jej w tym prawidłowo działające zastawki w żyłach oraz pompa mięśniowa, którą napędzasz, ruszając się. Mechanizm ten szwankuje, kiedy dużo siedzisz. Wówczas może się rozwinąć zakrzepica.

⇒  Pod kontrolą: W sytuacji wyjątkowej

Jeśli nie chcesz, by wymarzony urlop popsuła ci niespodziewana choroba, ubezpiecz się przed wyjazdem, zwłaszcza tym za granicę.

⇒ Zawsze pięknie: Rytuały piękna

Francuski minimalizm, koreańskie ceremoniały, arabski hammam? Sposobów na urodę i nieskazitelny wygląd jest wiele. Poznaj te najskuteczniejsze, dopasuj do siebie i wypróbuj w domu.

⇒ Tajniki kosmetyków: Jasne jak słońce

W kremie czy w olejku? Jaki filtr? Oto vademecum zawierające fachowe wskazówki, który kosmetyk do opalania jest dla ciebie najlepszy.

⇒ Przez żołądek do zdrowia: Czas roślinożerców

Diety bez produktów zwierzęcych uznaje się za najgorętszy (i najzdrowszy) trend żywieniowy. Co warto o nich wiedzieć?

⇒ Psychotest: Wybierz książkę na wakacje

 

 PRZECZYTAJ ONLINE >>>  

Zapytaj Eksperta Ziko Dermo

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj Eksperta Ziko Dermo        

ZIKO Blog