04-pracownicy-o-ziko-580x265

ZIKO cenię za możliwość rozwoju zawodowego, stwarzanie szans do poszerzania fachowej wiedzy. Satysfakcję sprawia mi zadowolenie na twarzy obsługiwanych Pacjentów, jak i ich powrót po ponowne zakupy. Moją firmę lubię za miłą i przyjazną atmosferę, która w niej panuje.
   Magda, Dermokonsultantka

Praca w dużej, ciągle rozwijającej się i wyznaczającej trendy na rynku Firmie daje mi poczucie bezpieczeństwa i stabilności zatrudnienia. Jestem zadowolona z możliwości ciągłego doskonalenia zawodowego, dającego perspektywy dalszego rozwoju. Dużą satysfakcję sprawia mi zadowolenie naszych pacjentów, chwalących nasz profesjonalizm i opiekę farmaceutyczną.
   Dagmara, Kierownik Apteki

Firmę Ziko cenię za duże możliwości rozwoju w postaci licznych szkoleń dla personelu. Jestem zadowolona z zatrudnienia w tej firmie, ponieważ ciężka praca zawsze zostaje doceniona i nagrodzona.
     Patrycja, Magister Farmacji

Praca w grupie ZIKO to jedna z tych opcji na rynku pracy, gdzie spotkamy młody, ambitny i pełen pomysłów zespół. W Ziko cenię świetną atmosferę, brak sztucznego korporacyjnego podejścia oraz odczuwalne wsparcie przełożonych przy realizacji nowych projektów.
    Tomek, Dział Logistyki

Pracuję w fajnym zespole, a praca którą wykonuję jest ciekawa i pełna nowych wyzwań. Podoba mi się, że ZIKO inwestuje w rozwój co gwarantuje pracownikom stabilność zatrudnienia.
    Marcin, Dział Planowania i Analiz

Każdy dzień przynosi nam nowe wyzwania, których realizacja przynosi dużą satysfakcję, a także daje możliwości rozwoju i doskonalenia procesów związanych z polityką personalną. Jestem zadowolona z  mojej pracy, a szczególnie z atmosfery panującej w firmie.
   Ania, Dział Kadr i Płac