Świętuj z Ziko Dermo i wygraj 5 tysięcy złotych na roczne zakupy!

Przez cały wrzesień drogeria Ziko Dermo celebruje swoje 10 urodziny i dlatego z tej okazji przygotowała dla swoich Klientów moc atrakcji. Jedną z nich jest wielki, urodzinowy konkurs, w którym główna nagroda to 5 tysięcy złotych, na zakupy w drogeriach Ziko Dermo.

Urodziny to wyjątkowy moment w roku, którzy należy uczcić. Dlatego też Ziko Dermo obdarowuje swoich Klientów rabatami, promocjami, zaprasza na eventy z udziałem ekspertów od pielęgnacji i zdrowego stylu życia. Na Klientów Ziko Dermo czeka także wielki urodzinowy konkurs #10latZikoDermo z cennymi nagrodami.

Warunki udziału w konkursie są bardzo proste. Wystarczy w dniach 7 września – 5 października 2022 zrobić zakupy w dowolnej drogerii stacjonarnej Ziko Dermo (53 drogerie w całej Polsce) lub w drogerii internetowej zikodermo.pl na łączną kwotę minimum 50 zł, przy użyciu karty Ziko Klub, dokończyć zdanie, które brzmi „Ziko Dermo to drogeria inna niż wszystkie, ponieważ…” i zarejestrować swój udział w konkursie na stronie zikodermo.pl.

Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody:

NAGRODA GŁÓWNA to 5 tysięcy złotych na zakupy w drogerii Ziko Dermo. Zwycięzca przez cały rok będzie mógł korzystać z bogatej oferty drogerii Ziko Dermo oraz eksperckich porad dermokonsultantek. Dodatkowo na laureata nagrody głównej czeka indywidualna konsultacja z kosmetologiem, podczas której na podstawie specjalistycznej ankiety oraz badań stanu skóry i włosów omówione zostaną zalecenia pielęgnacyjne i przygotowany indywidualny Beauty Plan, czyli kompleksowy plan pielęgnacji domowej.

Na kolejnych 20 zwycięzców czekają wyjątkowe zestawy kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji. Pierwszym z nich będzie zestaw „Kuferek piękna” zawierający funkcjonalny podróżny kuferek kosmetyczny, a w nim bestsellerowe kosmetyki: Lierac Mesolift remineralizujący krem przeciw oznakom zmęczenia, Lierac Premium Serum Booster wygładzające serum do twarzy o absolutnym działaniu anti-aging oraz Phyto Phytophanere suplement diety na włosy i paznokcie. Drugi zestaw to „Domowe Spa” z dużym i wyjątkowo miękkim ręcznikiem kąpielowym Ziko Dermo oraz produktami do pielęgnacji twarzy marki D’Alchemy tj.: peeling Natural Microdermabrasion Peel, intensywnie regenerujący olejek Intense Skin Repair Oil oraz oczyszczający żel do mycia Purifying Facial Cleanser.

Do każdej nagrody w konkursie, dołączany będzie w prezencie poradnik „Jesteś Piękna. Sekrety holistycznej pielęgnacji’, a każdy zarejestrowany uczestnik konkursu otrzyma 20 punktów Ziko Klub.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 25 października.

Więcej informacji o konkursie na stronie https://www.zikodermo.pl/konkurs-urodzinowy/zgloszenie.html

Świętuj z nami 10-te urodziny ZIKO DERMO!