Szkolenia produktowe w Ziko

W Ziko prowadzimy cykliczne szkolenia rozwijające kompetencje miękkie naszych pracowników i dbamy o to, a by na bieżąco dostarczać im wiedzy specjalistycznej na temat produktów dostępnych na rynku.

Do tej pory na naszej platformie e-learningowej pojawiło się ponad 200 szkoleń produktowych, dotyczących leków, suplementów czy dermokosmetyków. Pracownicy mogą w każdej chwili zapoznać się z zamieszczonymi na platformie materiałami oraz sprawdzić swoją wiedzę, rozwiązując quiz.

Zdajemy sobie sprawę, że najlepiej o najświeższych odkryciach farmacji czy kosmetologii, mówią osoby odpowiedzialne za te rozwiązania. Dlatego bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się, organizowane przez nas webinary, na których to specjaliści oraz przedstawiciele producentów opowiadają o dolegliwościach oraz o właściwościach i przeznaczeniu produktów.

Jesteśmy przekonani, że dzięki holistycznemu podejściu do szkoleń nasi pracownicy mogą jeszcze lepiej wykorzystywać swój potencjał i być na bieżąco z bardzo dynamiczną ofertą produktową na naszym rynku. 😊