TRENDBOOK Ziko Dermo 2019 – sprawdź, co będzie modne w tym roku!

TRENDBOOK Ziko Dermo 2019 to zbiór najważniejszych trendów urodowych i kosmetycznych, jakie dominować będą w roku 2019. Zostały one rozpoznane i zdefiniowane przez zespół ekspertów Ziko Dermo

W 2019 roku na podium wkraczają preparaty minimalistyczne i innowacyjne. Co jeszcze będzie modne? Naturalność. Zmęczeni szybkością życia, coraz chętniej kierujemy się ku temu, co organiczne. Z drugiej strony, brak czasu sprawia, że szukamy preparatów, które sprawnie rozwiążą problemy. To kolejny trend: precyzja w działaniu. A następny to nowe technologie, które z radością wkraczają do świata dermokosmetyków. Ostatnim – choć nie mniej istotnym – nurtem jest świadomy wybór. Coraz częściej nasza skóra jest wrażliwa, a my kierujemy się ekologią. Z większą wnikliwością kupujemy preparaty, czytamy etykiety, słuchamy ekspertów. Porady profesjonalistów to tyleż wyjątkowy, co stale aktualny trend. A zatem zapraszamy do rozmów z dermokonsultantkami Ziko Dermo.

Papierowe wydanie TRENDBOOKA od marca dostępne jest we wszystkich drogeriach Ziko Dermo, a wersję online znajdziecie >>tutaj<<.