ZIKO Blog

Skorzystaj z wyjątkowych rabatów z okazji ❤ Walentynek ❤ – tylko 12-14 lutego!

❤ Walentynki ❤ coraz bliżej więc z przyjemnością informujemy o specjalnych okazjach przygotowanych z tej okazji. W terminie 12-14 lutego 2018 wszyscy klubowicze w ramach promocji RABAT Z KARTĄ będą mogli skorzystać z dodatkowego rabatu -20% na wybrane zestawy kosmetyków i dermokosmetyków.
Więcej szczegółów >>tutaj<<

 

Również od 12 do 14 lutego wszyscy pacjenci będą mogli skorzystać z odrębnej promocji Synchroline -40% dla wybranych serii:
– Synchroline Synchrovit (z wyłączeniem SYNCHROLINE SYNCHROVIT C serum 1x5ml)
– Terproline.

 

Z kolei przez cały luty prowadzimy akcję W PARACH TANIEJ, w czasie której możecie m.in.: kupić kosmetyki wybranych marek taniej lub otrzymać prezent do zakupu wybranych kosmetyków. Więcej szczegółów >>tutaj<<

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocji w najbliższej drogerii Ziko Dermo.

Sprawdź lokalizacje Ziko Dermo >>>

Ziko Ekspert

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasi Ziko Eksperci bezpłatnie udzielą Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj ekspertów Ziko        

O Nas

Założona w Krakowie w 2005 roku marka ZIKO skupia obecnie pod sobą sieć aptek ZIKO Apteka oraz punkty dermokosmetyczne ZIKO Dermo, a także aptekę internetową e-ZikoApteka.pl

 

Opowieść o ZIKO        

Certyfikaty

pkj2016
dobry_pracodawca_2016
gwiazda_jakosci2016
Gazele_2015
diament forbesa 2015_v3
kid_zone_290_123
certfikat

Facebook