ZIKO Blog

Zapraszamy do nowych punktów Ziko!

Z przyjemnością informujemy o otwarciu nowych lokalizacji. W Żyrardowie pierwsza Ziko Apteka powstała przy ul. 1-go Maja 40 w Galerii Dekada. W Krakowie kolejne placówki zostały otwarte przy ul. Kobierzyńskiej 93 oraz przy ul. Długiej 88, tam dodatkowo zachęcamy do odwiedzenia punktów Ziko Dermo.

W nowo otwartych drogeriach, czeka na Państwa specjalnie przygotowana oferta promocyjna i rabatowa, a także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla przystępujących do programu ofertowego Ziko-Klub.

Dodatkowo osoby zainteresowane kondycją skóry twarzy mogą skorzystać z porad dermokonsultantek, dobrać właściwe preparaty do pielęgnacji, a także poddać się profesjonalnemu badaniu skóry.

Zapraszamy serdecznie!

Zespół Ziko Dermo

KRAKOW-ZYRARDOW-580X369

Ziko Ekspert

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasi Ziko Eksperci bezpłatnie udzielą Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj ekspertów Ziko        

O Nas

Założona w Krakowie w 2005 roku marka ZIKO skupia obecnie pod sobą sieć aptek ZIKO Apteka oraz punkty dermokosmetyczne ZIKO Dermo, a także aptekę internetową e-ZikoApteka.pl

 

Opowieść o ZIKO        

Certyfikaty

pkj2016
dobry_pracodawca_2016
gwiazda_jakosci2016
Gazele_2015
diament forbesa 2015_v3
kid_zone_290_123
certfikat

Facebook