ZIKO Blog

Zapraszamy na Dzień Seniora w Galerii Bemowo!

W sobotę, 24 stycznia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka w Centrum Handlowym Bemowo w Warszawie zorganizowane zostanie wydarzenie pod hasłem „Aktywny Senior”, dedykowane osobom starszym, mieszkańcom dzielnicy Bemowa
oraz okolic.

Podczas eventu zaprezentują się stowarzyszenia, fundacje, organizacje hobbystyczne, które działają na rzecz seniorów. Założeniem wydarzenia jest pokazanie osobom starszym, jak można spędzać swój wolny czas aktywnie. Dodatkowym uzupełnieniem eventu będą również drobne, darmowe porady dla seniorów, jak np. konsultacje z fizjoterapeutą, okulistą czy laryngologiem oraz konkursy z nagrodami.

Ziko bardzo chętnie włącza się w takie akcje i specjalnie na ten dzień również przygotowaliśmy dodatkową ofertę promocyjną.  Ponadto w godz. 10:00-18:00 odbędzie się badanie słuchu z bezpłatnymi konsultacjami audioprotetycznymi.

Zapraszamy serdecznie!

 

Ziko Ekspert

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasi Ziko Eksperci bezpłatnie udzielą Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj ekspertów Ziko        

Certyfikaty

pkj2016
dobry_pracodawca_2016
gwiazda_jakosci2016
Gazele_2015
diament forbesa 2015_v3
kid_zone_290_123
certfikat

Facebook