Ziko Apteka – w niezależnym rankingu jakości obsługi klienta Daymarkerindex Polska 2017

Apteki ZIKO Apteka są gwarantem wysokiej jakości usług i najwyższych standardów obsługi. Potwierdziły to najnowsze badania poziomu obsługi klienta Daymakerindex Polska 2017, w których Ziko Apteka zajęła pierwsze miejsce w kategorii Aptek.

SIECI Z NAJLEPSZĄ OBSŁUGĄ KLIENTA W POLSCE

Sprawdź wyniki:

Źródło: http://www.daymaker.pl/daymakerindex/daymakerindex-2017

Badanie jakości obsługi Klienta w sieciach handlu detalicznego w Polsce Daymakerindex Polska przeprowadzane jest od 2011 roku. Oparte jest na obserwacjach prowadzonych metodą „Tajemniczego klienta” w 655 sklepach, 131 sieci handlowych, 19 branżach sektora handlu detalicznego. Oceniane są odpowiedzi na 12 pytań zawartych w kwestionariuszu, a wyniki zebrane są w postaci rocznego raportu Daymakerindex Polska, który przedstawia zarówno poziom oraz cały proces obsługi klienta w sklepach i sieciach objętych badaniem, jak i najlepsze sieci. Badanie Daymakerindex Polska 2017 zostało przeprowadzone w okresie od 20 stycznia do 3 marca 2017.

Zapytaj Eksperta Ziko Dermo

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj Eksperta Ziko Dermo        

ZIKO Blog