Drogi Klubowiczu,

w związku z Ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO), które zaczyna obowiązywać od 25 maja 2018 r. chcielibyśmy poinformować Cię o zmianach, które w związku z tym wprowadziliśmy do naszego regulaminu.

Nie jest wymagane żadne Twoje działanie. Jest to informacja, dzięki której poznasz nowe prawa, które przyznaje RODO osobom, których dane dotyczą. Pozostałe warunki programu pozostają bez zmian.

 

Główne zmiany, które wprowadziliśmy:

  1. Dodaliśmy informację o możliwości skontaktowania się z naszym Inspektorem Ochrony Danych – Pana Jacka Skalskiego. Inspektor, zgodnie z Ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO), to osoba, która nadzoruje przestrzegania przepisów ochrony danych w Ziko Apteka Sp. z o.o., z którym można kontaktować się pod adresem: daneosobowe@ziko.pl. Adres ten dotyczy wyłącznie uwag i zapytań dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych zgodnie z przepisami. Natomiast kontakt w pozostałych sprawach odbywa się bez zmian.
  2. Dodaliśmy informację o kryteriach ustalania okresu przez jaki Twoje dane będą przetwarzane. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do czasu odwołania zgody na przetwarzanie danych.
  3. Nadal przysługuje Ci prawo odwołania zgody. Możesz to zrobić w dowolnym czasie poprzez edycję danych na indywidualnym koncie klienta na stronie www.ziko-klub.pl.
  4. Dodaliśmy informację o tym, że Twoje dane osobowe mogą być powierzane podmiotom świadczącym dla Administratora danych usługi, tj. usługi w zakresie obsługi i rozliczenia programu, utrzymania i wysyłki newslettera. Są to podmioty, które świadczą usługi z zachowaniem najwyższych standardów ochrony Twoich danych. Zapewniamy wybór wyłącznie tych podwykonawców, którzy gwarantują należytą staranność przy przetwarzaniu powierzonych danych.
  5. Dodaliśmy informację o tym, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych.

 

Z całą treścią nowego Regulaminu możesz zapoznać się  >>tutaj<<

Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy?
Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i pomoże zadbać o Twoją cerę i włosy.