Ziko wspiera mamy w Rzeszowie i Łodzi!

28.09 zapraszamy do Rzeszowa (Galeria Rzeszów, poziom +2), al. Piłsudskiego 44, gdzie odbędzie się ostatnia w tym roku edycja warsztatów dla kobiet w ciąży z cyklu „Spotkania z DOBRĄ MAMĄ”.

„MACIERZYŃSTWO W PIGUŁCE” to temat przewodni spotkania. W programie spotkania omawiane będą zagadnienia: ciąża pod kontrolą, pielęgnacja, kondycja, zdrowie, narodziny krok po kroku, mama wraca do formy po porodzie, instrukcja obsługi noworodka, karmienie malucha: piersią czy butelką? jak zadbać o zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka?

Szkolenie organizowane przez ogólnopolski magazyn parentingowy DOBRA MAMA odbędzie się 28 września (środa) w Hotelu Rzeszów o godz. 16:30. Na uczestników jak zawsze czeka mnóstwo atrakcji, quizów, konkursów z nagrodami. Przyszli rodzice będą też mogli rozwiać swe wątpliwości w czasie bezpłatnych konsultacji z lekarzami i ekspertami branży okołoporodowej.

———————————————————————————————————————————-

29.09 zapraszamy również do Łodzi (Restauracja Przerwa, ul. Wólczańska 128/134), gdzie odbędzie się event rodzinny z cyklu Świadoma Mama.

Czekamy na rodziców dzieci do 3 lat oraz kobiety w ciąży do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z lokalnymi specjalistami. Przy naszym stoisku będzie można skorzystać z fachowej porady dermokosmetycznej dotyczącej pielęgnacji maluszka oraz skóry, ciała przyszłej i młodej mamy. Żadne pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. W programie również zajęcia praktyczne, bezpłatna sesja fotograficzna (1 zdjęcie dla każdego uczestnika) oraz losowanie atrakcyjnych nagród.

Zapraszamy nie tylko mamy!

 

Zapytaj Eksperta Ziko Dermo

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj Eksperta Ziko Dermo        

ZIKO Blog