ZIKO Blog

ZIKO wspiera mamy!

29.06 zapraszamy do Rzeszowa (Galeria Rzeszów, poziom +2), al. Piłsudskiego 44, odbędą się warsztaty dla kobiet w ciąży z cyklu „Spotkania z DOBRĄ MAMĄ”.

„BĘDĘ MAMĄ. MACIERZYŃSTWO BEZ LUKRU” to temat przewodni spotkania. Wszystkie przyszłe mamy będą mogły kompleksowo zebrać informacje dotyczące całego okresu ciąży, aż do porodu i pierwszych dni po powrocie do domu z noworodkiem. Ponadto pojawi się wciąż wzbudzający wątpliwości temat szczepień oraz wskazówki jak powrócić do formy po ciąży.

29.06 zapraszamy również do Katowic (Hala Widowiskowo-Sportowa SPODEK, al. Wojciecha Korfantego 35), natomiast 30.06 do Krakowa (Muzeum Lotnictwa Polskiego, al. Jana Pawła II 39) gdzie odbędą się eventy rodzinne z cyklu Świadoma Mama.

Czekamy na rodziców dzieci do 3 lat oraz kobiety w ciąży do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach ze lokalnymi specjalistami. Przy naszym stoisku będzie można skorzystać z fachowej porady dermokosmetycznej dotyczącej pielęgnacji maluszka oraz skóry, ciała przyszłej i młodej mamy. Żadne pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. W programie również zajęcia praktyczne, bezpłatna sesja fotograficzna (1 zdjęcie dla każdego uczestnika) oraz losowanie atrakcyjnych nagród.

Zapraszamy nie tylko mamy!

Zespół Ziko Dermo

Ziko Ekspert

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasi Ziko Eksperci bezpłatnie udzielą Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj ekspertów Ziko        

O Nas

Założona w Krakowie w 2005 roku marka ZIKO skupia obecnie pod sobą sieć aptek ZIKO Apteka oraz punkty dermokosmetyczne ZIKO Dermo, a także aptekę internetową e-ZikoApteka.pl

 

Opowieść o ZIKO        

Certyfikaty

pkj2016
dobry_pracodawca_2016
gwiazda_jakosci2016
Gazele_2015
diament forbesa 2015_v3
kid_zone_290_123
certfikat

Facebook