ZIKO wspiera mamy!

29.06 zapraszamy do Rzeszowa (Galeria Rzeszów, poziom +2), al. Piłsudskiego 44, odbędą się warsztaty dla kobiet w ciąży z cyklu „Spotkania z DOBRĄ MAMĄ”.

„BĘDĘ MAMĄ. MACIERZYŃSTWO BEZ LUKRU” to temat przewodni spotkania. Wszystkie przyszłe mamy będą mogły kompleksowo zebrać informacje dotyczące całego okresu ciąży, aż do porodu i pierwszych dni po powrocie do domu z noworodkiem. Ponadto pojawi się wciąż wzbudzający wątpliwości temat szczepień oraz wskazówki jak powrócić do formy po ciąży.

29.06 zapraszamy również do Katowic (Hala Widowiskowo-Sportowa SPODEK, al. Wojciecha Korfantego 35), natomiast 30.06 do Krakowa (Muzeum Lotnictwa Polskiego, al. Jana Pawła II 39) gdzie odbędą się eventy rodzinne z cyklu Świadoma Mama.

Czekamy na rodziców dzieci do 3 lat oraz kobiety w ciąży do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach ze lokalnymi specjalistami. Przy naszym stoisku będzie można skorzystać z fachowej porady dermokosmetycznej dotyczącej pielęgnacji maluszka oraz skóry, ciała przyszłej i młodej mamy. Żadne pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. W programie również zajęcia praktyczne, bezpłatna sesja fotograficzna (1 zdjęcie dla każdego uczestnika) oraz losowanie atrakcyjnych nagród.

Zapraszamy nie tylko mamy!

Zespół Ziko Dermo

Zapytaj Eksperta Ziko Dermo

Chcesz uzyskać poradę zdrowotną? Masz problem z cerą i zastanawiasz się jaki kosmetyk będzie dla Ciebie najlepszy? Nie zwlekaj, nasz Ekspert Ziko Dermo bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.


Zapytaj Eksperta Ziko Dermo        

ZIKO Blog